Šį pranešėją pristato žurnalas „Žmonės“ – oficialus „Kanų liūtų“ atstovas Lietuvoje.

„Kanų liūtai“ – ne šiaip globalus festivalis ir jį lydintys apdovanojimai. Tai reiškinys, pažangiausių ir kūrybiškiausių idėjų standartas. Variklis, vedantis mūsų protus ir širdis į priekį. „Kanų liūtuose“ kasmet dalyvauja ir idėjų semiasi dešimtys lietuvių, ambicingiausi varžosi dėl apdovanojimų – jų iki šiol turime tris. O „Geriausios Kanų liūtų reklamos“, rodomos kino teatruose ir namų kino platformose, Lietuvoje turi dešimttūkstantinę lojalių gerbėjų auditoriją. Džiaugiuosi, kad apie „Kanų liūtų“ fenomeną šių metų LOGIN papasakos pats Philipas Thomas“, – sako Gabrielė Burbienė, žurnalo „Žmonės“ rinkodaros vadovė.

Savo karjerą Philipas Thomas pradėjo dirbdamas žurnalistu, dirbo nacionaliniuose ir tarptautiniuose žurnaluose bei laikraščiuose. Taip pat redagavo vieną geriausiai parduodamų kino žurnalų Jungtinėje Karalystėje – „Empire“.

Kanų liūtai
Foto: Organizacijos nuotr.

Šiemet savo patirtimi garsus vyras pasiruošęs pasidalinti su „LOGIN Progress makers“ lankytojais – rugsėjo mėnesį jis skaitys nuotolinį pranešimą.

Šio renginio dalyviai galės išgirsti ir žymiosios mokslininkės Lucy Hawking, Godos Raibytės, robotikos specialisto Justino Mišeikio, gydytojo Sauliaus Čaplinsko bei daugelio kitų pranešimus.

Šiemet LOGIN keičia savo veidą – inovacijų ir technologijų gerbėjus rugsėjo 24–25 dienomis pasitiks ne vienas, o net keturi renginiai. Festivalio organizatoriai, norėdami užtikrinti dalyvių, partnerių ir pranešėjų saugumą, šių metų inovacijų ir technologijų festivalį verčia 4 atskirais renginiais: „LOGIN Progress makers“, „LOGIN Curious minds“, „LOGIN Future leaders“ ir „LOGIN Game changers“. Visi šie renginiai tuo pačiu metu vyks numatytomis dienomis, parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

LOGIN renginių pranešėjų sąrašas jau paskelbtas čia.