Atsakymas į visus klausimus vienas – taip. Visi „Huawei“ išmanieji, kuriuose pirkimo metu buvo „Google Play“, ją ir toliau turės, programėlių parduotuvė ir programėlės veiks kaip veikusios, naujiniai jas taip pat pasieks. Greičiausias jų – „Huawei“ vartotojo sąsajos EMUI 10.1 atnaujinimas, žadantis daug naujovių ir dar geresnę vartotojo patirtį, teigiama pranešime spaudai.

Šią savaitę „Huawei“paskelbė visuotinį EMUI 10.1 išleidimo grafiką. Pirmą kartą pristatytas „Huawei P40“ serijos pristatymo metu šių metų kovo mėn., EMUI 10.1 yra sukurtas remiantis „Huawei“ paskirstytu technologijos modeliu, vartotojams siūlant sklandžią visų scenarijų patirtį keliuose įrenginiuose. Kai judame protingesnės ateities link, „Huawei“ EMUI 10.1 žada naujovę, kuria siekiama įveikti techninės įrangos apribojimus ir leisti bendradarbiauti keliems įrenginiams kaip niekada anksčiau.

„Paskirstyta ekosistema įgalina kelių prietaisų sujungimą, kad jie veiktų kartu kaip vienas super įrenginys, todėl scenarijus siūlo išmanesnį gyvenimo būdą. Kaip šios ekosistemos dalį „Huawei“ įdiegė naujas funkcijas, tokias kaip „Multi-Window“, kartu padidindamos jau esamo „Multi-Screen Collaboration“ galimybes. Vartotojai taip pat pastebės reikšmingus pagrindinės vartotojo patirties struktūros pokyčius, matydami našumo ir saugumo patobulinimus“, – sako Justė Karpavičiūtė, „Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse.

Pokyčiai užrakinto telefono ekrane

EMUI 10.1 yra sukurtas remiantis principu EMUI10 – „Beyond Beauty“. Nauji šios versijos papildymai ir patobulinimai optimizuoja vartotojo patirtį, kad padidintų paskirstytos ekosistemos pranašumus.

Naudodamas EMUI10, „Huawei“ pristatė „Visada ekrane“ (AOD) su ryškiomis spalvomis, atspindinčiomis kintančius dangaus atspalvius. Dabar EMUI 10.1 pristato 3D generuotą, „Always-on“ ekraną, kuris atskiria skaitmeninius paveikslus nuo fono daugiasluoksnėje konstrukcijoje ir suteikia vartotojui žavią trijų dimensijų patirtį.

Justė Karpavičiūtė
Foto: Asmeninis albumas

Naujienos piršto antspaudui

EMUI 10.1 vartotojai taip pat matys tris pirštų antspaudų atrakinimo animacijas. Įkvėpti žemės, ugnies ir vandens elementų, šie animacijos efektai atrodo svaiginantys ir pritraukiantys.

Perbraukus į vidų iš bet kurios pusės, iškils šoninė juosta, iš kurios bus galima nutempti programas, inicijuoti naują daugiafunkcę langų funkciją. Vartotojai vienu metu gali dirbti dviejose programose – tempkite ir įkelkite vaizdus, ​​tekstą ir failus iš vieno į kitą tame pačiame lange. Be to, plūduriuojantys pranešimai leidžia lengvai reaguoti į juos neišeinant iš dabartinės programos.

Siekdamas užtikrinti, kad slenkanti animacija žmogaus akims atrodytų sklandžiai ir natūraliai, „Huawei“ pridėjo naują „Friction Slide“, paremtą fizikos dėsniais. Dėl to slinkimo veiksmas yra optimalaus greičio net esant skirtingiems atnaujinimo dažniams, leidžiant vartotojams mėgautis nepaprastai sklandžia patirtimi skaitant straipsnį ar naršant svetainę.

Bendradarbiavimas keliuose ekranuose

Pristatytas kartu su EMUI10, „Multi-Screen Collaboration“ palengvina „Huawei“ išmaniųjų telefonų ir nešiojamųjų kompiuterių sujungimą, kad abu įrenginiai galėtų būti naudojami viename ekrane. EMUI 10.1 suteikia patobulintas šios programos galimybes, tokias kaip garso ar vaizdo skambučių rinkimas asmeniniame kompiuteryje, kompiuterio programų naudojimas, norint atidaryti failus ir nuorodas išmaniajame telefone, ar net naudojant telefono korinio interneto ryšį kompiuteryje vienu paspaudimu. Toks sklandus ekranų bendradarbiavimas padidins vartotojų produktyvumą ir efektyvumą, ypač biuruose.

Nuo šiol „Huawei“ išleis EMUI 10.1 naujinį į „Huawei Mate 20“, „ Huawei Mate 20 Pro“, „ Huawei Mate 20 X“ (5G), „ Huawei Mate 30 Pro“, „ Huawei Mate Xs“, „ Huawei Nova 5T“, „ Huawei P30“, „Huawei P40 lite“ „Porsche Design Huawei Mate 20 RS“.