Akivaizdu, kad praktiškai visose mugėse jums pavyks paragauti karšto vyno, mėgautis įvairiais kepiniais, rankų darbų meistrų gaminiais. Europoje Kalėdų mugių itin gausu, todėl „Euronews“ atrinko 10 verčiausių ne tik jūsų, bet ir užsienio svečių dėmesio.

Šiame sąraše atsidūrė Poznanė (Lenkija), Madeiros sala (Portugalija), Praha (Čekija), Mančesteris (Jungtinė Karalystė), Malaga (Ispanija), Kelnas (Vokietija), Trento (Italija), Strasbūras (Prancūzija), Tbilisis (Sakartvelas) ir Vilnius.

Vilniaus eglė – kasmetinė staigmena, laukiama miestiečių ir turistų

Vilnius pirmiausia giriamas už Kalėdų eglę, kuri kiekvienais metais vis stebina ne tik savo forma, bet ir įspūdinga šviesų jūra.

„Keliaujantys į Vilnių turėtų pasiruošti juos pasitiksiančiam šaltukui, o jei nesinori šalti, tuomet miestą galėsite apžiūrėti keliaudami kalėdiniu traukinuku. Pajusite dvasią tautos, kuri buvo paskutinis pagoniškas kraštas Europoje“, – rašoma europines Kalėdų muges pristatančiame straipsnyje.

Panašu, jog atvykstančiųjų į sostinę lauks dar daugiau staigmenų, nes veiksmas vyks ne tik Katedros aikštėje, bet ir Lukiškių aikštėje, šalia Baltojo tilto.