„Ši miesto centre esanti nedidelė parduotuvė orientuota į intensyvius pirkėjų srautus. Ji patiks moderniems ir aktyviems žmonėms, kurie dirba, gyvena ar laiką leidžia centre“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Naujojoje parduotuvėje įdiegtos ir technologinės naujovės. Pirkėjų patirčiai pagerinti įrengti vaizdo ekranai, kuriuose rodomas meniu. Tai padeda greitai ir lengvai pasirinkti norimus produktus. Taip pat šioje parduotuvėje įrengti elektroniniai kainolapiai. Jie padeda taupyti darbo valandas ir lengviau suvaldyti pirkėjų klaidinimo riziką.

Siekiant skubantiems pirkėjams padėti apsipirkti patogiau ir atsiskaityti greičiau, atnaujintoje parduotuvėje įrengtos 4 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, veikia ir viena „Express“ kasa. Lankytojams parduotuvė bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Prekybos tinklas „Iki“ itin daug dėmesio skiria plėtrai, inovacijoms bei atsinaujinimui. Per 2021 m. pirmąjį pusmetį atidarytos 2 naujos parduotuvės. Dar 10 parduotuvių renovuotos tiek didžiuosiuose miestuose, tiek ir šalies regionuose, o trys iš jų – „IKI Express“ Klaipėdoje ir Vilniuje – atnaujintos pagal naują koncepciją.

Naujų parduotuvių statybai prekybos tinklas ketina šiais metais skirti apie 10 mln. eur., parduotuvių atnaujinimui – apie 20 mln. eur, trečia investicijų kryptis – skaitmeninės ir technologinės inovacijos. Iš viso tam ketinama skirti apie 5 mln. eur.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 227 fizinės „Iki“ parduotuvės, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Prekybos tinkle dirba per 5,9 tūkst. darbuotojų.