Kitą savaitę planuojama pakloti viršutinį asfalto sluoksnį ir atstatyti horizontalųjį ženklinimą.

Prieš kelis dešimtmečius įrengiant dviejų lygių sankryžą lietaus nuotekų vamzdynas į esamą kolektorių buvo pajungtas pernelyg stačiu kampu, todėl esant dideliems lietaus srautams vanduo keitė kryptį, stabdė nutekėjimą, veržėsi per šulinio dangtį ir liejosi Geležinio vilko gatvės važiuojamąja dalimi, užtvindydamas žemiau esančią Žalgirio gatvę ir trikdydamas eismą.

Atlikta vamzdyno rekonstrukcija leido išspręsti šio mazgo problematiką minimaliais kaštais: nauja 90 m ilgio vamzdyno atkarpa pagerino esamų kolektorių pralaidumą. Atitekėjusios nuo Ozo g. kalno paviršinės nuotekos nauju vamzdžiu pajungtos į esamą kolektorių, kurio pralaidumas yra pakankamas.

Nauja stiklo pluošto vamzdyno atkarpa įrengta požeminio gręžimo (mikrotuneliavimo) būdu – panašiai, kaip tai buvo daroma po judria T. Narbuto gatve. Inžinerinės geologinės sąlygos buvo itin sudėtingos tiek dėl didelio altitudžių skirtumo, siekiančio 12 m, tiek dėl grunto specifikos. Tačiau bendrovės specialistai jau ne kartą įrodė, kad susidūrę su inžinerinės infrastruktūros iššūkiais geba efektyviai naudoti modernias technologijas ir pritaikyti pragmatiškus sprendimus.

Projektas vykdomas įgyvendinant regioninės svarbos projektą „Paviršinių nuotekų tvarkymas Vilniaus mieste“.