„Siekiame suteikti pirkėjams galimybę apsipirkti kaip įmanoma saugiau ir kuo patogiau, todėl, nepaisant pandemijos, nuolat atnaujiname parduotuves. Kad Galgių gyventojai visų reikiamų produktų galėtų įsigyti arčiau namų, atsakingai formavome asortimentą. Atnaujintoje parduotuvėje bus didesnis praktiškai visų prekių – pieno produktų, vaisių ir daržovių, mėsos ir žuvies – pasirinkimas. O šviežią produkciją vertinantys žmonės galės įsigyti ir karštų kulinarijos gaminių“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Pagal naujausius bendrovės standartus atnaujintoje parduotuvėje gyventojų patogumui įrengti gausūs vaisių ir daržovių, pieno, vietoje kepamos duonos ir bandelių, sveriamos mėsos, žuvies, kulinarijos ir konditerijos skyriai, įrengta rūkyklėlė, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Galgiuose atnaujintoje „Iki“ parduotuvėje įrengtos 2 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos patogesniam ir greitesniam apsipirkimui. Jos padės apsipirkti kaip įmanoma saugiau, išvengiant papildomų nebūtinų kontaktų. Šioje parduotuvėje dirbs 25 darbuotojai, lankytojams ji bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.