Atnaujintoje parduotuvėje šiuolaikiškai suplanuota ir įrengta prekybos salė, greitą apsipirkimą užtikrins 2 paprastos, 2 savitarnos ir 1 „express“ kasa. Atnaujinant parduotuvę buvo naujai įrengtas stogas, atnaujintas fasadas bei asfalto danga.

Pirkėjai parduotuvėje ras platų šviežio maisto, konditerijos bei kulinarijos asortimentą, ekologiškų prekių. Apie 80 proc. viso šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Foto: Bendrovės nuotr.

„Ir toliau tęsiame savo pažadą: gerinti klientų apsipirkimo patirtis visoje šalyje. Birželio pabaigoje atnaujinimui uždaryta parduotuvė jau atvėrė duris. Tikiuosi, kad Eišiškių gyventojai šioje parduotuvėje atras visas reikalingas prekes už prieinamą kainą“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 21 darbuotojas. Parduotuvė atnaujinimui buvo uždaryta birželio mėnesį. Tai – vienintelė parduotuvė Eišiškėse. Šiuo metu prekybos tinkle veikia 248 parduotuvės, dar 2 yra atnaujinamos.