Naujoje vietoje – Gedimino pr. 5, įsikūręs restoranas renovuotas atsižvelgiant į šiuolaikines tendencijas, naudojant kuo natūralesnes medžiagas. Nauja, moderni erdvė aprūpinta skaitmeniniais kioskais ir meniu stendais, siekiant sukurti kuo daugiau patogumo klientams, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Iš Gedimino pr. 1 į Gedimino pr. 5 persikėlusiame ir atnaujintame restorane klientai ras visus populiariausius „KFC“ patiekalus: vištienos kibirėlius, garsųjį „Zinger“ sumuštinį ir kitus lankytojų pamėgtus gaminius, paruoštus iš lietuviškos vištienos. Praėjusiais metais vien Lietuvoje buvo parduota per 150 tonų, o visose Baltijos šalyse – 300 tonų „KFC“ vištienos.

Foto: Bendrovės nuotr.

„Matome, kad lietuviai tikrai mėgsta gerą traškią „KFC“ vištieną, todėl džiaugiamės galėdami atidaryti atnaujintą, miestiečių jau pamėgtą modernų „KFC“ restoraną, kuris įkurtas beveik toje pačioje jiems pažįstamoje vietoje. Jis suprojektuotas ir įrengtas taip, kad pilnai atitiktų šiuolaikinius klientų poreikius. Kartu su išskirtinio skonio „KFC“ patiekalais, naujausiomis technologijomis bei aukščiausiais saugos standartais, sieksime užtikrinti geriausią klientų patirtį. Tikime, kad naujasis restoranas taps viena mėgstamiausių miesto erdvių įvairaus amžiaus žmonėms“, – sakė „KFC Baltics“ valdybos narys Mauri Dorbek.

Klientų saugumas – „KFC“ restoranų prioritetas. Tad nors karantino ribojimai šalyje ir švelninami, „KFC“ vadovaujasi tinklą valdančios kompanijos „Yum! Brands“ pasauliniais saugos standartais. Todėl svečių saugumas atnaujintame restorane užtikrinamas ne tik remiantis šalies Vyriausybės, bet ir pasaulinėmis rekomendacijomis.

Vilniau širdyje duris atvėrusiame „KFC“ restorane yra 57 sėdimos vietos. Klientams restoranas atvertas kasdien nuo 10 valandos ryto iki 22 valandos vakaro.