Skelbiama, kad bus įleidžiami tik iš anksto internetu kc.ukmerge.lt užsiregistravusiųjų automobiliai Rizikos grupės asmenims dalyvauti nerekomenduojama.

Eismas bus reguliuojamas įvažiuojant ir išvažiuojant. Filmo metu išvažiavus iš aikštelės, atgal įleidžiami nebūsite. Automobilyje galima sėdėti tik dviese, išimtis taikoma tik šeimos nariams. Rekomenduojama dėvėti veido kaukes ir pirštines.

Filmo metu iš automobilių išlipti draudžiama. Negalima rūkyti, vartoti alkoholio ar psichotropinių medžiagų. Automobilių variklius aikštelėje būtina išjungti.

Tualetas renginio metu neveiks, tvarką prižiūrės viešosios tvarkos pareigūnai. Nesilaikantiesiems taisyklių grės baudos. Filmo amžiaus cenzas – N-13. Kino seansas nemokamas.

Šiemet sukurta lietuviška komedija „Tobulas pasimatymas“ pasakoja apie mokytoją Liną, svajojančią sutikti savo gyvenimo meilę. Ji pasiryžta nueiti į aklą pasimatymą. Kai jos pora nepasirodo, prie staliuko prisėdęs TV laidos vedėjas įžūliomis pastabomis galutinai sugadina nevykusį vakarą, o vėliau įžeistai vienišei pateikia pasiūlymą, kurio atsisakyti neįmanoma.

Ar pavyks tokiems skirtingiems žmonėms dirbti kartu? Ar įmanoma rasti meilę internetinių pasimatymų labirintuose? Ar pirmasis pasimatymas gali būti tobulas?

„Tobulas pasimatymas“ – romantinė komedija, kupina gyvenimiškų nesusipratimų, nuoširdžių jausmų, netikėtų šeimyninių dramų ir viską nugalinčios meilės.

Filmo režisierius – Robertas Razma. Vaidina: Jurgita Jurkutė, Leonardas Pobedonoscevas, Giedrius Arbačiauskas, Goda Petkutė, Eimutis Kvoščiauskas ir kiti.