Labiausiai lentvariečiams trūko ploto – esama infrastruktūra nesudarė sąlygų kokybiškų paslaugų teikimui, todėl siūlomų kultūros paslaugų kokybė ir forma Lentvario mieste neatitiko laikmečio aktualijų ir visuomenės poreikių. Todėl dėl prastos kultūros įstaigų infrastruktūros būklės Lentvario kultūrinis gyvenimas buvo stipriai apribotas ir didžioji miesto gyventojų dalis jame tiesiog nedalyvavo.

Daugelis miesto gyventojų pastatą adresu Klevų al. 20, prisimena kaip kino teatrą, kita dalis – diskoteką, jaunimo centrą, kuris buvo įsikūręs būtent šiose patalpose. Vėliau jau avarinės būklės pastatą prisimenantys lentvariečiai šįkart šį objektą pasitinka kaip kultūros centrą, po vienu stogu bursiantį visų kartų skaitytojus, meno mėgėjus, profesionalius menininkus. Tiek Bibliotekoje, tiek Kultūros rūmuose numatoma rengti profesionalaus meno renginius, pramoginės muzikos koncertus, įvairius edukacinius užsiėmimus, propaguoti naujas veiklas (žaisloteka, kino filmų peržiūros, klubai ir pan.). Sudarytos geresnės sąlygos didins ir mėgėjų meno kolektyvų motyvaciją bei jų organizuojamų renginių skaičių.

Foto: Made in Vilnius

Projektui įgyvendinti skirtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto ir Trakų rajono savivaldybės biudžeto lėšos.

Bibliotekos ir Kultūros rūmų atidarymo, ir eglutės įžiebimo šventė – jau šį penktadienį, gruodžio 13 d., 17 val. adresu Klevų al. 20, Lentvaryje.