„Maxima“ yra Ukmergės bendruomenės narė. Čia veikia net trys mūsų parduotuvės, o su krašto gamintojais ir tiekėjais dirbame seniai ir sėkmingai. Esame dėkingi už bendrus darbus ir buvimą kartu, nes bendradarbiavimas padeda augti vieni kitiems. Už tai, kad „Maxima“ jau sėkmingai gyvuoja 26 metus, esame dėkingi visiems mūsų bendruomenės nariams – tiekėjams, pirkėjams ir darbuotojams. Paruošę dovanas ir padėkas atvyksime į Ukmergę, kad padėkotume jiems visiems“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ vadovė Kristina Meidė.

Lapkričio 15-osios rytą Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas drauge su K. Meide susitiks su Ukmergės krašto gamintojais, kurių tiekiamą lietuvišką produkciją yra pamėgę didžiausio Lietuvos prekybos tinklo pirkėjai.

Nuo 12 valandos prie „Maxima XX“ parduotuvės, adresu Žiedo g. 1, bus paskelbta specialiai tik Ukmergei skirtos „Ačiū“ akcijos pradžia. Taip pat ukmergiškiai bus kviečiami pasivaišinti didžiuliais šventiniais tortais. Jų „Maximos“ meistrai iškeps ir išdalins net 300 kilogramų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Visą savaitgalį nuo penktadienio vidudienio didžiausioje mieste – „Maxima XX“ parduotuvėje – bus prekiaujama specialiai „Ačiū“ turui Ukmergėje atrinktomis akcinėmis prekėmis po 1 eurą.

Ukmergei skirtų pasiūlymų sąraše bus 2 kepalai „Ukmergės“ duonos už 1 eurą, 430 g aviečių uogienės po 1 eurą, net 3 litriniai 3,2 proc. riebumo UAT pieno „Margė“ pakeliai už 1 eurą, 280 g kietojo sūrio užtepėlės po 1 eurą, unitazo valikliai-gaivikliai „Bref color aktiv eucalyptus“ (2 vnt., 100 g.) už 1 eurą.

Išskirtiniais „Ačiū“ turo pasiūlymais bus galima pasinaudoti nuo penktadienio vidudienio – 12 valandos – iki parduotuvės uždarymo sekmadienį, lapkričio 17-ąją, arba iki tol, kol bus akcinių prekių. Norima, kad jų ištisą savaitgalį užtektų visiems norintiems, todėl kiekvienas pirkėjas, turintis „Ačiū“ kortelę, galės nusipirkti tik tam tikrą kiekį prekių.