Džiaugdamasis šių išskirtinių daiktų dalijimosi stotelių populiarumu, atidaryme dalyvavęs VAATC direktorius Tomas Vaitkevičius pabrėžė, kad tokių stotelių tinklas skatina mus atsakingiau vartoti ir paragino gyventojus aktyviai naudotis šios stotelės nemokamomis daiktų dalijimosi ir keitimosi galimybėmis, akcentuodamas, kad ši paslauga yra nemokama, o vienintelis mokestis – nuoširdi šypsena ir žodis dėkui. VAATC direktorius kalbėdamas apie stotelių idėją, taip pat pasidžiaugė, kad savanoriai visa širdimi palaiko šį projektą ir prisideda prie stotelėje esamų daiktų dalinimo. Pasinaudodamas proga, VAATC direktorius dar kartą pakvietė prisijungti prie šios gražios savanorystės iniciatyvos, tikėdamasis sulaukti savanorių, kurie padėtų ne tik dalinti, bet ir atnaujinti atvežamus daiktus. „Juk labai svarbu, kad nebereikalingas, bet tinkamas naudoti daiktas nebus išmestas, o atnaujintas nudžiugins tuos, kam jo labiausiai reikia“, - tarė T. Vaitkevičius.

Siekiant, kad gyventojams būtų lengviau rasti atliekų surinkimo vietas, Vietinio ūkio skyriaus vedėjas kartu su VAATC direktoriumi bei Aikštelių eksploatacijos skyriaus vadovu taip pat svarstė galimybę kelio ruožuose, vedančiuose į didelio gabarito atliekų priėmimo aikšteles, įrengti informacinius kelio ženklus.

UAB „VAATC“ įgyvendinama idėja – dalijimosi daiktais stotelės „DĖK‘UI“, skirtos palikti tinkamus naudoti, bet nereikalingus daiktus, o patinkančius nemokamai pasiimti. Iš viso Vilniaus regione veikia jau 17 tokių aikštelių, planuojama įrengti dar 6. Vilniaus rajone veikia 2 tokio tipo aikštelės – Vėliučionių ir Pakryžės kaimuose. Stotelę planuojama įrengti ir Vilniaus rajone esančiame Grikienių kaime.

Daiktus į aikštelę galima atvežti darbo dienomis, tačiau atsiimti tik ketvirtadieniais. Gyventojų patogumui yra sukurta galimybė daiktų nuotraukas matyti interneto svetainėje, kurioje galima patikusius daiktus (ne daugiau kaip 3) rezervuoti, o ketvirtadienį, atvykus į stotelę „DĖK‘UI“, pasiimti ne tik rezervuotą daiktą, bet ir pasirinkti iš dar nerezervuotų daiktų, kuriais neseniai kažkas pasidalijo. Išimtinėmis aplinkybėmis (pvz. gaisras, sunki materialinė padėtis), atsiimamų daiktų skaičius gali būti padidintas. Rezervuojant prašoma atkreipti dėmesį, kurioje stotelėje „DĖK‘UI“ yra jūsų rezervuoti daiktai.