Skulptoriai Liubarto patiltę Žvėryno krantinėje, skulptūros pagalba, transformuoja į viešą kultūrinę erdvę, skirtą bendruomeniškai leisti laiką mieste. Patiltėje atsiras žiūrovų ložę primenantis objektas, ant tilto kolonų kabės ekranas, instaliuota garso sistema.

„Kviečiame visus į šią renginių seriją dėl alternatyvaus turinio, kino filmų gausos ir galimybės susitikti, diskutuoti ir užduoti klausimus filmų režisieriams. Laukiame visų, nes norime parodyti, kad nereikia statyti kino teatro iš naujo norint mėgautis geru kinu. Labai tikimės, kad ši neįprasta kino teatro lokacija bus naudojama ne pagal paskirtį ir ateityje“, – mintimis dalinosi projektų vadovas Matas Labašauskas.

Patiltėje nuo rugpjūčio iki rugsėjo vidurio kas savaitę bus rodomi filmai, kuriuos pristatys režisieriai ar renginių ciklo svečiai, vyks koncertai.

Menininkai pakvies ne tik bendruomeniškai leisti laiką mieste, bet ir stengsis atkreipti dėmesį į kiek primirštas erdves, kaip originaliai ir nestandartiškai galima jas išnaudoti.

Renginių ciklas nemokamas.