Bandomieji reisai jau vyksta – šiuo autobusu jau naudojasi keleiviai, iš Trakų vykstantys į Vilnių.

Vienas šių autobusų nuo kovo pabaigos nuolatos važinės po Trakus, kitas kursuos į aplinkinius kaimus. „Trakų autobusų“ vadovai svarsto, kad maršrutas gali nusidriekti į Jovariškes, Užutrakį ar kitas vietoves, įsitikinus, kur to labiausiai reikia.

Naujasis maršrutinis autobusas labiau pritaikytas miesto susisiekimui arba važiuoti palyginti neilgus reisus. Jame be sėdimų yra nemažai stovimų vietų. Į autobusą patogu įkelti vaikišką ar neįgaliųjų vežimėlius, nes į tokius poreikius atsižvelgta jau konstruojant šią transporto priemonę. Yra įrengtos kelios specialios sėdimos vietos neįgaliesiems, veikia „Stop“ signalai, šiuolaikiška šildymo ir kondicionavimo sistema, įrengtas ekranas, kuriame bus reklamuojami Trakų renginiai, paslaugos, įdomūs mūsų krašto kelionių maršrutai.

Išskirtina tai, kad autobuse įrengti ypač dideli langai, tad keleiviai važiuodami galės gėrėtis vaizdingais Trakų bei apylinkių vaizdais. Tikimasi, kad į naujuosius autobusus bus integruotas ir „Wi-Fi“ ryšys.

Gegužės mėnesį Trakus pasieks ir nauji, patobulinto modelio keli „Renault“ mikroautobusai. Šie autobusai vežios keleivius įvairiais maršrutais, juos bus galima užsisakyti kelionėms, išvykoms.

Beje, lygiai prieš dvejus metus „Trakų autobusai“ yra įsigiję taip pat du, tik kito modelio, „Isuzu“ autobusus, kurie sėkminga rieda rajono bei tolimesniais keliais. Jie ekonomiški, patogūs, turi interneto ryšį. Dažniausiai šie autobusai vyksta Trakai–Vilnius maršrutu.