Tarp žiemiškiausių metų švenčių, kai pilvuose vartosi baltosios mišrainės ir silkė, labai gerai pajudėti. Šiaulių turizmo informacijos kartu su Šiaulių skautais sukūrė orientavimosi žaidimą „Per šventes – į Pietinį“, kuriame smagios užduotys, ištraukos iš romano ir puikūs prizai geriausiai pasirodžiusiems, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Šiaulių Pietinis yra vienas ryškiausių miesto rajonų. Tai tarsi miestas mieste – su savo taisyklėmis, savitais mikrorajonais, giliai atmintyje įsirėžusiais parduotuvių ar kitų įstaigų pavadinimais. Todėl į šį žaidimą pažiūrėjome kiek netradiciškai, juk šventės“, - pasakojo Centro atstovai.

Foto: Šiaulių turizmo informacijos centras

Kadangi žaidimas vyks spalvingą istoriją turinčiame miegamajame rajone, prizai – taip pat ne patys kasdieniškiausi. UAB „Militarija plius“ dovanoja dvi kuprines ir nerūdijančio plieno gertuvę. O saldžiausias miesto muziejus – „Rūtos“ šokolado – dovanoja apsilankymus muziejuje.

Orientavimosi žaidime naudojama „Action Bound“ programėlė, kurią reikia jau turėti telefone (kaip ir pilnai įkrautą bateriją).

Žaidimas vyk gruodžio 27 d., 18 val. Komandos ir pavieniai žaidėjai kviečiami registruotis el. paštu tickomunikacija@visitsiauliai.lt.