Sugrįžimas 30 metų atgal

Nors šiai dienai realų būsimos kavinės vaizdą pamatyti dar sunku, nes vyksta remonto darbai, visgi jau kitų metų pavasarį atidaroma įstaiga tikrai pritrauks autentikos mylėtojus. Užėjus į kavinę pasijusite lyg laiko mašina nukeliavę bent 30 metų atgal.

Patalpų vadybininkė Agnė Ladavičienė atviravo, kad būsimos kavinės savininkai nori išlaikyti buvusios maitinimo įstaigos stilių.

„Išliks autentika: sienos, lubos, senovinis stilius, baldai. Būsimos kavinės kūrėjai rado ir senąjį buvusios valgyklos meniu, todėl atkurs autentiškus patiekalus. Žinoma, bus pridėta ir naujų patiekalų, todėl sau patinkantį valgį atras kiekvienas. Tai tikrai nebus moderniu interjeru pasižyminti kavinė“, – naujienų portalui pasakojo ji.

Sukels sentimentų

Naujieji patalpų nuomininkai – „Maistas kiekvienai progai“. Veiklos vadovas Laimis Paulavičius atskleidė, kad pirmieji planai buvo padaryti gamyklines patalpas, tačiau galiausiai susigundė padaryti kavinę-valgyklą.

„Kažkur šalia nėra jokių kitų valgyklų, todėl siūlysime dienos pietus, o savaitgaliais rengsime teminius vakarus. Manau, kad senovinis stilius daugeliui sukels sentimentų ir privers sugrįžti į malonius prisiminimus iš praeities“, – sakė vyras.