„Geri atsiliepimai ir augančios Lietuvos gyventojų simpatijos maisto pristatymo paslaugoms mus paskatino pradėti veiklą Panevėžyje. Dar prieš startą šiame mieste turėjome nemažą bazę registruotų „Wolt“ vartotojų. Atsižvelgėme į gaunamas klientų užklausas ir prašymus – žinome, kad Panevėžyje esame laukiami. Tikimės pateisinti lūkesčius siūlydami greitą ir patogų maisto pristatymą nuolat kintančiomis pandemijos aplinkybėmis – kasdien kuriame saugesnę aplinką ir skatiname saugų elgesį, kai daugybė žmonių siekia rečiau lankytis viešose vietose, tačiau nori ir toliau mėgautis gardžiu maistu“, – teigia „Wolt“ vadovė Baltijos šalims Liis Ristal.

Saugumas pandemijos akivaizdoje

Įmonė, atsižvelgdama į dar vis įtemptą pandemijos situaciją pasaulyje, rūpinasi savo kurjerių ir klientų saugumu, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Imamės visų saugumo priemonių siekdami užkirsti kelią koronaviruso plitimui. Dar pavasarį perėjome prie bekontakčio pristatymo, kuomet paliktą užsakymą klientas randa prie durų, o restoranams ir kurjeriams-partneriams nuolat primename rekomendacijas, kaip saugoti save ir saugiai klientams pristatyti maistą“, – sako L. Ristal.

Įmonė paskatino ir restoranus sudaryti galimybes klientams užsakymus atsiimti restoranuose be artimo kontakto su žmogumi.

Plečiamas partnerių sąrašas

Pirmieji „Wolt“ partneriai Panevėžyje yra vieni populiariausių ir jau seniai pamėgti restoranai, tokie kaip itališkas picas siūlantys „La Parma“, Kentukio vištieną kepantys „KFC“, grilio patiekalus gaminantys „Meet Meat Grill“ ir kiti. Šiuo metu Panevėžio mieste programėlė siūlo užsisakyti patiekalų iš 25 restoranų, tačiau per ateinančias kelias savaites restoranų sąrašas bus papildytas dar 5-10 restoranų.

„Wolt“ kurjeriai-partneriai Panevėžyje, kaip ir kituose miestuose, maistą pristatys dviračiais, motoroleriais ar automobiliais. Skaičiuojama, jog Panevėžio mieste maistą paruošti ir pristatyti vidutiniškai užtruks iki 30 minučių.

Įmonės vadovė prasitaria, jog „Wolt“ plečia ne tik restoranų partnerysčių sąrašą, bet ir kurjerių komandą – plėtros Panevėžyje procesas nėra baigtas, todėl norintys turi galimybę prisijungti prie „Wolt“ komandos.