Vaikų ligų gydytojų darbo kabinetų iškėlimas iš Konsultacijų poliklinikos patalpų į naujai sutvarkytą pastatą – vienas iš svarbiausių administracijos įgyvendintų pokyčių Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Dabar didžioji dalis paslaugų, kurias siūlome tėveliams ir vaikučiams, yra viename pastate.

Naujoje Vaikų poliklinikoje pradeda dirbti vaikų endokrinologai, vaikų gastroenterologai, vaikų pulmonologai, vaikų kardiologai, vaikų nefrologai, vaikų hematologai ir vaikų neonatologai. Deja, dėl sudėtingų techninių galimybių, į naujas patalpas šiuo metu negalime perkelti vaikų oftalmologų, otorinolaringologų, vaikų traumatologų chirurgų ir vaikų neurologų, kurie ir toliau dirbs Konsultacijų poliklinikos patalpose.

Naujai atidarytos Vaikų poliklinikos darbo laikas yra nuo 7.30 val. iki 20.00 val. Šeštadienis ir sekmadienis – nedarbo dienos. Registracija pas vaikų ligų specialistus vykdoma visais Konsultacijų poliklinikos telefonais, turint elektroninį siuntimą.

„Vaikų poliklinikos atidarymas – natūrali visų Respublikinės Panevėžio ligoninės atnaujinimo ir modernizavimo darbų seka. Ligoninės administracija ir visas mūsų gydymo įstaigoje dirbantis personalas siekia užtikrinti maksimaliai kokybišką ir šiuolaikišką medicininę pagalbą Panevėžio apskrities vaikams. Stengiamės sudaryti visas sąlygas, kad, susirgus vaikui, jo tėveliams nereiktų jo vežti į Vilniaus, Kauno ar kitų didžiųjų šalies miestų gydymo įstaigas, o visa būtina kompleksinė pagalba būtų suteikiama vietoje – Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Mūsų tikslas – sudaryti jaukią, saugią, šiuolaikišką, visus privalomus Sveikatos apsaugos ministerijos ir tarptautinius standartus atitinkančią specializuotą Vaikų polikliniką su naujausia diagnostine ir gydomąja medicinine įranga bei profesionaliais specialistais“, – sako Panevėžio ligoninės vadovas Arvydas Skorupskas.