Neremontuojamas defektas vis didėjo, o J. Miltinio dramos teatro meno vadovas Andrius Jevsejevas net buvo socialiniame tinkle „Facebook“ patalpinęs fotografiją su irstančiu teatro bokštu, kurį palygino su pusiau nuluptu bananu.

„Nieko blogo negalvojau. Tiesiog palyginau su pusiau nuluptu bananu. Toks humoras“, – tąkart teigė teatro meno vadovas.

Foto: Lukas Varanauskas

Kultūros įstaigos vadovas Leonas Blėdis naujienų portalui JP pasidžiaugė, kad dramos teatro bokštas pagaliau pradėtas remontuoti.

„Įsisenėjusi problema sprendžiama. Esame laimingi, kad pavyko problemą išspręsti. Kol kas daugiau nieko negaliu pasakyti, bet galiu panevėžiečius patikinti – teatras nesugriūs“, – nedaugžodžiavo L. Blėdis.

Prieš mėnesį J. Miltinio dramos teatro direktorius L. Blėdis naujienų portalui JP buvo atviresnis ir tvirtino, kad puikiai žino, kas vyksta su teatro bokštu.

„Faktas žinomas ir bandome tvarkyti. Apie atsiradusį defektą informavome Kultūros ministeriją. Steigėjas privalo žinoti, kokios problemos kamuoja teatrą. Nenoriu būti netikslus. Geriau reikia sulaukti bokšto defekto įvertinimo. Tik tuomet paaiškės, kaip vyks remonto darbai ir kada jis prasidės“, – tuomet aiškino L. Blėdis, o dabar džiaugiasi, kad problema sprendžiama.