„Agrokoncerno grūdams“ iš „Rokiškio grūdų“ įsigijus Rokiškio elevatorių su jam priklausančiais statiniais, kartu „Agrokoncerno grūdams“ atiteko ne vieną dešimtmetį neeksploatuojamas kombinuotų pašarų cechas. Pastatų būklė buvo avarinė, juose daug metų nevykdoma jokia veikla, todėl saugumo sumetimais buvo priimtas sprendimas investuoti bendrovės lėšų cecho pastatų nugriovimui. Toje vietoje neplanuojama statyti naujų pastatų. Pats Rokiškio elevatorius ir jo prieigos yra nuosekliai atnaujinamos jau dvejus metus.

Agrokoncerno grūdai“ ir toliau ketina gerinti elevatoriaus būklę ir didinti jo našumą. Šį sezoną pavyko atnaujinti elevatoriaus stogų dangas, iš pagrindų atnaujinti plokštieji sandėliai, atnaujinta dalis asfalto dangos. Taip pat buvo įrengta nauja grūdų išpylimo duobė ir renovuotos senosios, atnaujinta geležinkelio linijos atšaka, einanti per elevatoriaus teritoriją. Šie sprendimai leidžia „Agrokoncerno grūdams“ šiame elevatoriuje gerokai padidinti našumą – per parą gali priimti iki 4 tūkst. tonų grūdų (anksčiau našumas siekė 1,5 tūkst. tonų per parą). Grūdų priėmimas dabar vyksta dviem eilėmis, nes yra dvi grūdų svarstyklės, todėl svėrimas ir kokybės nustatymas vyksta dvigubai sparčiau.

Ateityje planuojama sutvirtinti bokštinių sandėlių konstrukcijas, atnaujinti fasadą, elevatoriaus administracijos darbuotojus sukelti į vieną darbo vietą ir atnaujinant administracijos patalpas pagerinti jiems darbo sąlygas.

Per pastaruosius dvejus metus, kurie žemdirbiams buvo pakankamai sudėtingi, Rokiškio elevatorius priėmė rekordinius grūdų kiekius – vidutiniškai po 80 tūkst. tonų grūdų kasmet.