Tačiau sportininkai treniruotis manieže šiais metais dar negalės – laukia kiti maniežo pastato ir priestatų tvarkymo darbai. Jie, jei bus gautas finansavimas, bus baigti 2019 metais lapkričio mėnesį.

Iš viso darbų bus atlikta už 1,8 mln. eurus.

Baigia dengti stogą

Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) direktorius Saulius Raziūnas naujienų portalui JP patvirtino, kad Lengvosios atletikos stogas baigiamas dengti.

„Baigus dengti stogą, laukia kiti darbai – maniežo sienų apšiltinimas iš išorės. Tačiau šie darbai bus atliekami kitais metais. Šiais metais, baigus tvarkyti stogą, bus pradėtas tvarkyti apšvietimas“, – teigė S. Raziūnas ir tvirtino, kad apie maniežo remontą ne daug ką gali pasakyti – remonto darbus prižiūri Panevėžio miesto savivaldybės darbuotojai.

Nukrypo nuo projekto

Prieš maniežo stogo remontą naujienų portalui JP KKSC vadovas pasakojo, kad pastatas statyti buvo baigtas 1984 metais.

„Statant buvo nukrypta nuo projekto, buvo pakeista stogo danga – vietoje skardos įrengta prilydoma danga, o ji netinka tokiam pastatui. Neužilgo prasidėjo problemos ir stogas pradėjo praleisti vandenį“, – aiškino S. Raziūnas.

Stogo remontas – sudėtingas darbas

Miesto infrastruktūros skyriaus vyriausiasis techninės priežiūros inžinierius Alvydas Kerbelis portalui JP aiškino, kad maniežo stogo rekonstrukcijai išleista per milijonas eurų.

„Stogo darbai bus baigti iki mėnesio pabaigos. Toliau bus tvarkomas apšvietimas, priešgaisrinės signalizacija ir kiti panašus darbai. Pats sudėtingiausias darbas – stogo kupolo rekonstrukcija. Dar liko baigti tvarkyti stogo šonai. Be elektros ir specialiųjų darbų iš viso atlikta darbų bus 1,8 mln. eurų. Maniežo fasado apšiltinimo darbams teks laukti finansavimo iš Kūno kultūros ir sporto departamento“, – sakė A. Kerbelis.