Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje darbai vyko daugiau nei mėnesį. Darbininkai turėjo ne tik išvedžioti naujus elektros kabelius, bet ir sumontuoti atramas, ant kurių buvo pakabinti prožektoriai. Viena jų dalis nukreipta į fasado išryškinimą, kita – į galinį bažnyčios apšvietimą. Taip pat sumontuoti ir prožektoriai, apšviečiantys priekyje esančią skulptūrą ir 53 metrų aukščio varpinės bokštą su Australijos lietuvių dovanotu laikrodžiu, rašoma savivaldybės pranešime.

„Po visų šių darbų jau du dešimtmečius stovinti bažnyčia pagaliau nušvito naujomis spalvomis. Tai – vienas svarbiausių miesto pastatų, tačiau naktimis jo beveik nebūdavo matyti. Man visuomet kirbėjo mintis, kad bažnyčią reikėtų apšviesti, kad ji būtų matoma jau įvažiuojant į Gargždus. Pagaliau šiais metais šią idėją įgyvendinome. Ir dabar, matant galutinį rezultatą, galiu drąsiai pasakyti, kad tą vertėjo padaryti“ – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Visi bažnyčios apšvietimo darbai kainavo kiek daugiau nei 17 tūkstančių eurų. Lapkritį apšviesta ir šiais metais mieste į 18 metrų aukštį iškilusi miesto vėliava.