Panašios sūpynės su vaizdu į jūrą tapo jaunų įsimylėjėlių ir jaunų šeimų traukos centru. Fotosesijų mėgėjai itin mėgsta čia pasifotografuoti leidžiantis saulei.

Šių metų liepos mėnesį VE.lt rašėme, kad traukos centru tapusios sūpynės su vaizdu į jūrą buvo suniokotos - tuomet ant medžių tabalavo tik vėjo draikomos virvės. Spėjama, kad čia pasidarbavo vandalai.

Pauliaus Matulevičiaus nuotr.

„Tegul tokiems parazitams nudžiūsta rankos“, „Tokiems niekšams reikia nukapoti pirštus“, „Kaip galima niokoti tokį gražų gamtos kampelį„, - tokios ir panašios frazės, išgirdus šią nemalonią naujieną, tuomet mirgėjo socialiniuose tinkluose.

Visgi, džiugu pranešti, kad atnaujintos ne tik šios suniokotos sūpynės, bet ir ant medžių šalia jūros prikabinta daugiau tokių sūpynių.

Šią vietą yra pamėgę ne tik vaikai, jaunimas, bet ir gražių nuotraukų mėgėjai. Vaizdai, kaip vieni ar kiti klaipėdiečiai supasi ant tokių šalia atsiveriančio skardžio sūpynių ir grožisi įspūdingo grožio saulėlydžiais, interneto platybėse - apstu.

Pauliaus Matulevičiaus nuotr.

Kiek tolėliau už Olando Kepurės yra sūpynė, kuri pakabinta gana aukštai, tad vienam pačiam ant jos užlipti, ypač vaikams, nėra galimybių.

Dažnai galima išvysti vaizdelį, kaip vaikinai vargsta, kad ant aukštos sūpynės užkeltų savo merginas. Fotosesijų mėgėjai mėgsta čia pasifotografuoti, kadangi atsiveria nuostabūs jūros vaizdai, susipinantys su smėliu, kopomis, augmenija ir medžių šaknimis.