„Kurią pusę renkatės, dviratininkai ir paspirtukininkai?“ - socialiniuose tinkluose klausia klaipėdietė Lina, paskelbusi nuotraukas, kuriose matyti gana keista situacija.

Fotografijose užfiksuota, kad netoli komisariato esančioje Kauno gatvės šaligatvio atkarpoje dviračiams skirta juosta pažymėta vienoje pusėje, tačiau kitoje atkarpoje dviračių eismo ženklas perkeltas į priešingą pusę, tad kuria kryptimi išties turi važiuoti dviratininkai, o kuria - eiti pėstieji, lieka neaišku.

Su redakcija susisiekęs vienas klaipėdietis tikino apie keblią padėtį prieš kurį laiką informavęs ir Klaipėdos miesto savivaldybės administraciją.

„Tai klaidina dviračių vairuotojus ir pėsčiuosius, gali sukurti avarinę pavojingą situaciją, todėl prašau situaciją kuo greičiau spręsti ir netinkamoje vietoje dviračių tako ženklą ant šaligatvio panaikinti“, - rašoma miestiečio laiške Savivaldybės specialistams.

„Kažkoks eilinis nesusipratimas mūsų mieste su dviračių takeliais - arba jų nėra, arba įrengti bet kaip“, - išvydę nuotraukas, rašė pasipiktinę internautai.

Komentatoriai dalijosi savo įžvalgomis ir apie kitas miesto vietas, kurios dviratininkams tampa tikru iššūkiu. „Pamėginkite dviračių taku nuvažiuoti Minijos gatve nuo Senosios perkėlos iki Naujosios. Kažkoks kosmosas: takas prasideda vienoje gatvės pusėje, po sankryžos atsiranda kitoje. Kažkurioje atkarpoje išvis dingsta, vėl atsiranda kitoje gatvės pusėje. Neįmanoma suprasti, kaip ten važiuoti“, - aiškino dviratininkas Edvinas.

Savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė tikino, kad pranešimas apie Kauno gatvėje esantį dviračių taką specialistus jau pasiekė. Ji pažadėjo, kad, kai tik leis oro sąlygos, žymėjimai čia bus patikslinti.

„Mačiau, reikia vietoje pasižiūrėti, nagrinėjame tą situaciją. Esame gavę ir pranešimą, važiuosime, žiūrėsime“, - trumpai komentavo Savivaldybės Transporto skyriaus vedėjas Rimantas Mockus.