Šventė gerokai ūgtelėjo

Šiųmetė Aludarių diena – proga į daryklos kiemą vėl sukviesti visus „Volfas Engelman“ draugus, kurie išsiilgo gyvų susitikimų ir pramogų. Ne veltui bravoro komanda su nekantrumu laukia liepos vidurio, kai į Kauną sugrįš miesto tradicija tapęs renginys.

„Ketveri Aludarių dienos šventimo kartai parodė, kad ši šventė yra itin laukiama kauniečių ir miesto svečių. Aludarių dienos visus metus laukiame ir mes patys, todėl labai džiaugiamės, kad šiemet galėsime būti arčiau savo draugų. Kiekvienam jų pažadame – ruošiame tikrą vasaros nuotykį, kurio patirti kviečiame į Kauną, senas, dar XIX a. siekiančias, aludarystės tradicijas turinti miestą“, – sako šventės organizatoriai.

Jie priduria: šiemet suplanuota išties nemažai. Renginio dalyvių lauks tiek šventės tradicijomis tapusios pramogos, tiek netikėtos staigmenos.

„Bravoro bičiuliams kaskart organizuojame gėrimų degustacijas, kviečiame į ekskursiją po mūsų daryklą. Pastaroji šiemet bus transliuojama kiemelyje pastatytame ekrane. Pernai pirmą kartą išbandę „Virtualios Nacionalinės nealkoholinio alaus degustacijos“ formatą, kuris ypač pasiteisino ir pritraukė daugiau nei 130 tūkst. žiūrovų, norime patirtį pakartoti. Todėl šiais metais, rūpindamiesi dalyvių saugumu, organizuojame nuotolines ekskursijas. Taip pat simboliškai renginyje atkimšime šventinę alaus statinę, vyks aukcionas ir akloji degustacija. Tačiau renginio dalyvių šįkart lauks ir išskirtinis netikėtumas“, – apie pagrindinį vakaro akcentą užsimena bravoro komanda.

Dovana visai Lietuvai

Paminėję pagrindinį Aludarių dienos akcentą, renginio organizatoriai atskleidžia, kad tokiu taps Lietuvos muzikos žvaigždžių koncertas. Jį šventėje pradės atlikėjas Jurgis Bruzga su grupe.

„Šių muzikantų pasirodymai įsiterps į visą vakaro programą, o ją vainikuos „G&G Sindikatas“ ir šiųmetės „Eurovizijos“ pasididžiavimas „The Roop“. Po jų į sceną žengs DJ Jovani ir Jessica Shy“, – pažada aludariai.

Jų teigimu, šį šventinį koncertą galės išvysti ne tik renginio dalyviai, bet ir visos Lietuvos TV žiūrovai. Į Aludarių dieną atvykstančių muzikantų pasirodymus tiesiogiai transliuos LNK televizija. Tai, anot „Volfas Engelman“ vadovo Mariaus Horbačausko, yra puiki galimybė šventėje sudalyvauti kiekvienam, būnant bet kurioje šalies vietoje.