Darbų metu aplink parduotuvę buvo sutvarkyti teritorija, įrengti šaligatviai, taromatas, patogi stovėjimo aikštelė. Parduotuvės bendrasis plotas siekia 1125 kv. m. Joje veiks 3 įprastos ir 5 savitarnos kasos, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pirkėjai parduotuvėje ras platų kulinarijos, konditerijos, šviežio maisto asortimentą. Taip pat joje pirkėjai ras šviežių bandelių, etninių, ekologiškų prekių asortimentą. Apie 80 proc. viso šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija.

„Ir toliau plečiame savo tinklą bei stengiamės būti prieinami pirkėjams visoje šalyje. Tikiu, kad Kauno gyventojai šioje parduotuvėje atras reikalingas prekes už prieinamą kainą“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, padidintas dėmesys skiriamas darbuotojams. „Maxima“ savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudusi specialiu draudimu nuo koronaviruso. Darbuotojai yra aprūpinti būtinomis apsaugos priemonėmis – medicininėmis kaukėmis ar apsaugos skydeliais, pirštinėmis, dezinfekciniu rankų skysčiu. Kasdien darbuotojams yra matuojama temperatūra. Jeigu darbuotojai jaučiasi prastai, turi peršalimo ar gripo simptomų, jų prašoma likti namuose.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 27 darbuotojai. Šiuo metu prekybos tinkle veikia 253 parduotuvės.