Pasipiktinę gyventojai ragina nesitaikstyti su tokiu chuligano elgesiu. Įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Subjaurojo stipriai

Penktadienį keturračiu motociklu Krakių miestelyje siautėjęs jaunuolis pridarė nemažai žalos – išvagotas visai neseniai atnaujintas miestelio centro gėlynas, suniokotos kitos žaliosios erdvės.

„Gėlynas atnaujintas dar pernai, pernai buvo sutvarkytos mūsų viešosios erdvės.

Tikrai pikta, kai darai gerus darbus, rūpiniesi, kad miestelis būtų gražus ir tvarkingas, o atsiranda tokių piliečių, kurie viską niokoja“, – pasipiktinimo neslėpė Krakių seniūnas Ernestas Barčas.

Užfiksavo kameros

Laimei, kad chuligano šėliones užfiksavo miestelį stebinčios vaizdo stebėjimo kameros. Chuliganišką elgesį mobiliaisiais telefonais nufilmavo ir krakiškiai.

„Dėl įvykio mes kreipėmės į policiją. Perdavėme jiems visą mūsų turimą informaciją, turimus įrodymus. Dabar laukiame atitinkamų veiksmų iš policijos pareigūnų. Tikimės, kad chuliganas bus sutramdytas“, – kalbėjo vietos seniūnas.

Ne pirmą kartą

Beje, įtariama, kad tas pats chuliganas siautėjo apylinkėse ir anksčiau.

Prieš kelias dienas keturračiu jis suniokojo Krakių kultūros centro žaliąsias zonas. Kultūros centras dėl įvykio taip pat kreipėsi į policiją.

Taip pat manoma, kad tas pats chuliganas siautėjo ir Plinkaigalio kaime. Ten išvažinėtos ir subjaurotos privačios namų valdos.

Įtaria nepilnametį

Kalbinti Krakių gyventojai dėl visų šių įvykių kaltina Krakėse gyvenantį jaunuolį.

Vaikinas yra nepilnametis, tad jei policijos pareigūnams pavyktų įrodyti jo kaltę, už jo padarytus juodus darbus tektų atlyginti tėvams.

Krakių seniūnija teigė patyrusi nemenką materialinę žalą.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.