„Naujakurių namais“ pavadintas devynaukštis pasižymės kompaktiškais butais, funkcionaliai išdėliotomis gyvenamosiomis erdvėmis ir preciziškai sutvarkyta aplinka. Į projekto įgyvendinimą iš viso planuojama investuoti daugiau kaip 3 mln. eurų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Jauniausias Kauno kvartalas Šilainiai pasižymi gerai išvystyta infrastruktūra, tankiu mokyklų, darželių tinklu, iš čia lengva pasiekti miesto centrą. Vykstančios gyvenamųjų būstų statybos ne tik traukia naujus gyventojus, bet ir suteikia naujų galimybių senbuviams, pamėgusiems šį rajoną.

„Yra nemažai šilainiškių, kurie norėtų ir toliau gyventi šiame rajone, bet mieliau rinktųsi modernesnes architektūrines idėjas – naujos statybos būstus. Tai žmonėms suteikia ne tik galimybę išlikti pažįstamoje, patogioje aplinkoje, bet ir padeda išlaikyti esamus socialinius ryšius – nenutolti nuo tėvų, čia gyvenančių draugų“, - sako bendrovės „Naujakurių namai“ vadovė Vaida Šidlauskienė.

Per pirmus mėnesius „Naujakurių namuose“ rezervuota 13 iš 58 čia būsiančių butų. Pasak V. Šidlauskienės, toks susidomėjimas rodo ne tik konkretaus projekto patrauklumą, bet ir kompaktiškų būstų mieste poreikį.

„Jais domisi ne tik jauni, savarankišką gyvenimą pradedantys žmonės, bet ir senjorai. Jiems tai yra galimybė oriai ir komfortiškai praleisti senatvę naujuose, šviesiuose ir jaukiuose namuose, mokant mažus komunalinius mokesčius“, - teigia projekto plėtotojų atstovė.

Devynaukščio statyba Naujakurių gatvėje pradėta 2020 m. liepos mėnesį, o pabaigti jį numatoma 2021 m. pabaigoje. Skaičiuojama, kad pirkėjams 1 kv. m čia esančiuose butuose turėtų kainuoti nuo 1250 Eur/kv.m.