Gyventojai įpykę

Dėl nevaldomo avių siautėjimo pasipiktino mirusių artimųjų, palaidotų Ažytėnų kaimo kapinėse, atvykę aplankyti žmonės.

Ištryptos kapavietės, nuėstos gėlės, apkramtyti krūmeliai – tokie vaizdai kapinėse žmonėms sukėlė didelį pyktį. Netrukus paaiškėjo, kad kapinaitėse savivaliauja vietos gyventojo palaidos avys.

Kreipėsi į seniūną

„Norėčiau kreiptis į Krakių seniūną. Ketvirtadienį buvau Ažytėnų kapinėse ir pirmiausia, ką ten pamačiau, buvo besiganančios avys!

Kai užėjau pas vieną senutę pasiklausti, kieno jos gali būti, tai išgirdau, kad Naujokaičio. Vaikšto visur: ir po sodus, ir po daržus, o dabar net kapinėse. Kiek sužinojau, šis žmogus nekreipia dėmesio į žmonių prašymus susitvarkyti savo gyvulius. Gal seniūno paragintas susipras, kad šitaip negalima elgtis“, – susirūpinimo susidariusi padėtimi neslėpė ponia Vanda.

Savininką perspėjo

Į žmonių skundus nedelsdamas sureagavo Krakių seniūnas Ernestas Barčas. Jis operatyviai nuvyko į įvykio vietą ir įvertino situaciją.

Išsiaiškinęs, kieno gyvuliai palaidi vaikšto kapinėse, seniūnas perspėjo jų savininką. Gyventojas įpareigotas prižiūrėti savo gyvulius taip, kad kapinėse šie nesilankytų.

„Avių savininkas įspėtas dėl šio įvykio. Žmogus pažadėjo susitvarkyti. Tikimės, kad daugiau tokių įvykių nebus“, – komentavo seniūnas.