„Mums svarbu padaryti šį pastatą saugų ir kartu išlaikyti visas paslaugas, kurios reikalingos šiam kraštui. Tikiu, jog laisvalaikio salės pastatas derės su greta esančia atnaujinta Ilgakiemio mokykla-darželiu“, – improvizuotoje ceremonijoje laikinai perduodant rangovams pastatą, sakė Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

Kauno rajono savivaldybė, pasak jos atstovų, į Ilgakiemio laisvalaikio salės atnaujinimą investuos per 200 tūkst. eurų. 1972 metais statytas pastatas bus apšiltintas, uždėtas struktūrinis tinkas, o išorinių sienų spalvą nuspręs pati bendruomenė. Be viso to, viduje bus atliktas remontas, pritaikant patalpas darželinukams. Bus atnaujintos vandentiekio, nuotekų sistemos, įrengti sanitariniai mazgai, apšvietimas, atlikti vidaus apdailos darbai.

„Malonu prisidėti prie rajono tvarkymo. Ne tik kaip statybininkas, bet ir kaip rajono gyventojas, džiaugiuosi, jog šis kraštas gražėja“, – greitai ir kokybiškai atlikti darbus žadėjo įmonės UAB „Social Solutions“ direktorius Egidijus Klusas.

ELTA primena, kad šių metų kovo mėnesį būta šventės, kai Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė džiaugėsi įsikėlusi į moderniai atnaujintas patalpas. Pastate atlikti vidaus apdailos darbai, pertvarkytos šildymo ir vėdinimo sistemos, elektros instaliacija, nutiesti vidaus vandentiekio-nuotekų tinklai, įsigyti nauji baldai. Taip pat pastatas apšiltintas ir atlikti lauko apdailos darbai. Iš viso į Ilgakiemio mokyklą-darželį, pastatą atnaujinant, investuota beveik pusė milijono eurų.

Naujais mokslo metais Ilgakiemio mokykloje-darželyje ikimokyklinio ugdymo grupes planuoja lankyti 82 darželinukai. Dar 50 vaikų čia mokysis pagal pradinio ugdymo programą, pranešė Kauno rajono savivaldybė.