Kaip naujienų portalui pasakojo kaunietis, medinė skulptūra plūduriavo vandenyje, šalia nulinkusio medžio – būtent tai ir atkreipė skaitytojo Rimo dėmesį.

„Panemunės šile, Nemune, rastas artefaktas, gal kažkas ieško? Ištraukėm iš vandens ir pastatėm ant kranto“, – pasakojo šalto Nemuno vandens nepabūgęs vyras.

Tiesa, kauniečiai dar visa neseniai išdrožinėtą medinuką matė Panemunės šilo parke, Nemuno pakrantėje. Tikėtina, kad beržų apsuptyje stovėjusi medinė skulptūra atsidūrė vandalų taikinyje.

Apie Panemunės šilą, beje, sklando ne viena įdomi istorija. Parką pamėgę ne tik vandalai, čia prieglobsčio ieškojo ir karantino taisyklių nesilaikęs vyriškis, ir moteris gąsdinantis iškrypėlis.

Štai visai neseniai policijos pareigūnai Panemunės šilo parke persekiojo kaunietį be kaukės. Į naujienų portalo redakciją buvo atskriejusi ir istorija ir apie parke moterų slapta besidairantį asmenį.

Panemunės šilas – pušynas Aukštojoje Panemunėje, tarp Naujosios Panemunės, Nemuno upės kilpos, Vičiūnų gyvenvietės ir Raudonojo Kryžiaus gatvės. Apsuptas Nemuno kilpos, Panemunės pušynas yra trečiasis parkas Lietuvoje (po Juodkrantės ir Vingio), sukurtas natūraliame miške.

Vaikštant pasirinktais maršrutais galima atrasti retesnių augalų, pastebėti laukinių žvėrių, paukščių ir, žinoma, medinių skulptūrų, kuriomis puošiamas nepaprastas Kauno kraštovaizdis.