„Circle K Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas teigia, kad naujoji degalinė, esanti Savanorių, Šiaurės ir Pramonės prospektų sankryžoje, savo dydžiu ir asortimentu atitinka „Plius“ degalinės kategoriją.

„Dinamiška situacija mažmeninėje greito vartojimo prekių bei degalų rinkoje skatina diegti naujus sprendimus. Klientams svarbu turėti didelį prekių ir paslaugų pasirinkimą, tačiau ne mažiau jie brangina ir savo laiką. Naujoji mūsų degalinių kategorija leidžia pateikti integruotus sprendimus įvairiems klientams ir užtikrinti jiems maksimalų patogumą. Jau atidarytos tokio tipo naujos degalinės viršijo mūsų lūkesčius. Todėl tikimės, kad Kaune atidarytą didžiausią „Circle K“ degalinę Baltijos šalyse įvertins ir miesto gyventojai, ir svečiai“, – sako S. Mačiukas.

Ambicingą projektą „Circle K“ tinklo valdytoja įgyvendino prie turėto sklypo prijungusi papildomą 25 arų žemės plotą. Tai leido skirtingoms degalinės zonoms suteikti maksimaliai daug erdvės, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Rekonstravus degalinę bendras jos plotas išaugo beveik 60 proc. iki 6,8 tūkst. kvadratinių metrų, o parduotuvės plotas, nugriovus senąjį ir pastačius naująjį pastatą – triskart, iki 250 kvadratinių metrų. „Murava 2“ degalinės parduotuvė yra apie 40 proc. didesnė, nei standartinė parduotuvė „Circle K“ tinkle. Kur kas patogesne tapo ir degalų pylimo zona, kurioje atsirado papildomos suskystintų dujų, „Adblue“ priedo bei vilkikams skirtos degalų pompos, veikia automatinė automobilių plovykla.

Dar vienu nestandartiniu sprendimu tapo neįprastai didelė naujosios degalinės stovėjimo aikštelė. Jei paprastai šalia degalinės įrengiama apie 10-15 parkavimo vietų, tai „Muravoje 2“ vienu metu galės stovėti net 46 automobiliai, tarp jų numatytos ir specialios vietos neįgaliesiems bei šeimoms. Tikimasi, kad tai padės atskirti nevienodu greičiu judančius automobilių srautus, kuomet vieni vairuotuojai skuba ir stengiasi tik kuo greičiau įsipilti degalų, o kiti atvirkščiai, dar užsuka į pačią degalinę.

„Skubantys, kiekvieną minutę skaičiuojantys vairuotojai nenori gaišti laiko, todėl jie galės pasinaudoti atsiskaitymo savitarnos terminalais ir įsipilti degalų neužsukdami į parduotuvę. Tačiau ne mažiau dėmesio skyrėme ir poilsiui. Monotoniškas važiavimas automagistrale ar intensyvus eismas mieste išvargina vairuotojus. Todėl nuosekliai diegiame naują standartą, kurdami savo degalinėse patogias poilsio saleles, kuriose galima atsigerti, užkąsti ar tiesiog panaršyti internete. Tam degalinėje įrengėme net 35-ias sėdimas vietas“, – teigia „Circle K Lietuva“ vadovas.

Naujoji degalinė „Murava 2“ yra pritaikyta šviežio maisto gamybai, todėl rytais čia bus verdama avižinė košė, bus galima rinktis iš vietoje pagamintų 3 rūšių salotų, 2 rūšių jogurtų, įvairių glotnučių bei proteinų kokteilių. Degalinėje bus gaminami švieži sumuštiniai, taip pat aštrus meksikietiškais maistas – buritai bei kukurūzų traškučiai (nachos).

Pasak S. Mačiuko, sveikatingumo tendencija yra stipri visame pasaulyje, į ją reaguodamos persitvarko ir degalinės.

„Negalime stovėti vietoje, nes nesikeisti, tolygu – pralaimėti. Pradėję diegti naujos koncepcijos degalines tikimės, kad jos padės dar labiau įtvirtinti mūsų pozicijas keliant kokybės bei komforto kartelę“, – sako S. Mačiukas.

Visą parą dirbanti degalinė turi tris įvažiavimus ir išvažiavimus į Savanorių ir Pramonės prospektus, o degalinėje dirbanti komanda padidėjo nuo 10 iki 14-15 žmonių.