Šiais metais „Barbora“ jau pradėjo aptarnauti klientus Jonavos mieste bei rajone, o gegužę maisto ir kasdienes prekes internetu galės užsisakyti ir Neringoje gyvenantys bei atostogaujantys žmonės, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Vykdome nuoseklią aptarnaujamos teritorijos plėtrą iš trijų didžiųjų Lietuvos miestų į aplinkui esančius regionus. Prienuose ir Birštone galėsime prekes tiekti dar daugiau nei 10 000 gyventojų, o Birštone aptarnausime ir čia ilsėtis atvažiuojančius mūsų klientus iš Vilniaus ar Kauno“, – sako „Barboros“ komercijos vadovas Andrius Jurgelevičius.

Pasak jo, plėtra kurortinėse vietovėse yra vienas svarbių „Barboros“ prioritetų. Šiuo metu „Barboros“ kurjeriai prekes veža į Palangą, Šventąją, Trakus, Birštoną, o neilgai trukus pradės aptarnauti ir Juodkrantę, Pervalką bei Nidą.

„Pernai metų patirtis Palangoje ir Šventojoje parodė, kad mūsų pirkėjai labai vertina galimybę naudotis įprasta paslauga ir atostogų metu. Be to, kurortiniuose miestuose paprastai nėra didelių prekybos centrų, ten dažnai formuojasi eilės, tad „Barboros“ siūlomas asortimentas ir patogus pristatymas labai palengvina žmonių poilsį“, – sako A. Jurgelevičius.

„Šiuo metu „Barboros“ kurjeriai Iš Vilniaus klientus aptarnauja iki pat Trakų, Kyviškių ir Nemenčinės, iš Klaipėdos – iki Kretingos, Gargždų ir Lingių, o iš Kauno pasiekia Zapyškį, Kulautuvą, Karmėlavą, Garliavą, Jonavą, o nuo balandžio ir Prienus bei Birštoną.

Skaičiuojama, kad „Barboros“ paslaugomis Lietuvoje gali pasinaudoti daugiau nei milijonas gyventojų. Lietuviškas maisto ir kasdienių prekių užsakymų internetu ir pristatymo į namus startuolis taip pat sėkmingai įsitvirtino Rygoje ir Taline.