Butrimonių fontanas buvo išrinktas vienu gražiausiu Lietuvoje. Daug keliautojų užsuko į istorinį miestelį jo pažiūrėti. Tad šiemet planuojama daugiau paslaugų. Tačiau jų reikės palaukti, nes fontanas pradės veikti po karantino, rašoma savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Kaip sakė seniūnijos seniūnas Andrius Karlonas, žmonės jau pasiilgo fontano, klausia, kada bus atidarytas. „Fontano paleidimo teks palaukti. Vėl paleisime tik po karantino, nes žmonių srautus būtų sunku suvaldyti ir užtikrinti aikštės įrenginių dezinfekavimą. Ir šiais metais tikimės daug lankytojų, nes pernai ne visi suspėjo pamatyti“ , – sakė seniūnas.

Kaip sakė A. Karlonas, šiemet fontano lankytojams planuojama daugiau paslaugų. Seniūnas kalbina vietos verslininkus prekiauti ledais ir vafliais, kiti jau žada suvenyrų su Butrimonių atributika gamybą. „Galbūt ilgiau vakarais veiks gėlių, puokščių, dovanų parduotuvė, šiais metais galėsime pasiūlyti ne tik vietinių gamybos šimtalapių, bet ir šakočių, sūrių, vietinio medaus ir jo produktų, kavą išsinešti parduos kelios parduotuvės“, – sakė A. Karlonas.

Seniūnija ruošiasi sutikti lankytojus ir jų laukia, sistemina informaciją apie joje kitas lankytinas vienas, paslaugas, amatininkus, ūkininkus. Taip pat svarstomos papildomos fontano funkcijų galimybės ir kokius renginius šalia jo galima būtų organizuoti.