„Rimi Express“ formato parduotuvė duris atvėrė centrinėje Druskininkų miesto dalyje, Vilniaus alėjoje 22. Apleistas tarpukario laikų pastatas buvo sutvarkytas ir atnaujintas išlaikant tarpukario laikų dvasią, rašoma pranešime spaudai.

„Smagu, kad su „Rimi“ atėjimu centrinėje Druskininkų pėsčiųjų alėjos dalyje esantis pastatas prisikėlė naujam gyvenimui. Na, o mūsų pirkėjai, atvykstantys poilsiauti į šį kurortą, nuo šiol jau ir Druskininkuose ras savo pamėgtą asortimentą ir galės greitai bei patogiai įsigyti jau paruoštų sveikesnių užkandžių, gardžios kavos ar būtiniausių kasdienių produktų“, – atidarydamas parduotuvę sakė Giedrius Bandzevičius, „Rimi Lietuva“ vadovas.

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas džiaugėsi, kad verslas domisi miestu bei čia kurdamasis atsižvelgia į kurortinio miesto specifiką, o nauji sprendimai įgyvendinami išlaikant miesto dvasią.

„Džiaugiamės, kad į Druskininkus ateina dar vienas prekybos tinklas. Kuo didesnė konkurencija, tuo naudingiau pirkėjui. Smagu ir tai, kad naujai „Rimi“ parduotuvei nebuvo statomas tradicinis metalo konstrukcijų pastatas, o ji įsikūrė tarpukario laikų pastate, kuriame išlaikytas senųjų Druskininkų urbanistinis ir architektūrinis stilius“, – teigė meras R. Malinauskas.

Pastato renovacijos metu buvo atnaujintas fasadas, pakeistas stogas, sumontuota nauja kondicionavimo, vėdinimo-rekuperacinė sistema. Renovacijos metu buvo išsaugoti autentiški dideli arkiniai langai, medinės kolonos. Investicijos į Druskininkų „Rimi Express“ parduotuvę sudaro apie 360 tūkst. Eur.