Melas: skiepai kenkia imunitetui

„Covid vakcinos turi neigiamą poveikį įgimtai imuninei sistemai. Tai parodė tyrimai“, – rašoma straipsnyje. Tačiau nepateikiamas nė vienas tokio tyrimo pavyzdys ar kitas įrodymas. Oficialių mokslinių tyrimų, atliekamų su pakankama imtimi respondentų, kurie įrodytų tokius teiginius, nėra.

Iš tiesų vakcinos nuo COVID-19 išmoko organizmą atpažinti virusą ir pradėti gaminti nuo jo antikūnus. Tuomet susidūręs su tikru virusu organizmas jau kur kas lengviau su juo tvarkosi.

Melas: nauja liga VAIDS

„Pagrindiniai V-Aids aspektai yra ląstelių žudikių funkcijos praradimas, interferono sistemos išjungimas, pagalbinių ląstelių funkcinis išsekimas ir genetinis gynybinių ląstelių perprogramavimas“, – toliau meluojama straipsnyje.

Prie straipsnio pridėtame vaizdo įraše teigiama, kad vakcinos nuo COVID-19 sukelia AIDS – vakcinų neva sukeltą AIDS autoriai išmoningai pavadino VAIDS.

Iš tiesų klinikinių tyrimų duomenys nerodo, kad COVID-19 vakcinos padidintų riziką susirgti AIDS, taip pat nėra įrodymų, kad užsikrėtusiems ŽIV po COVID-19 vakcinacijos padidėja tikimybė susirgti AIDS. Be to, pasaulyje jau pilnai paskiepyta virš 4 mlrd. žmonių – čia taip pat nepastebėta jokio ryšio tarp vakcinų ir ŽIV ar AIDS.

„Teiginys, kad COVID-19 vakcinos sukelia ŽIV ar AIDS yra absoliučiai kategoriškai neteisingas. COVID skiepuose nėra nieko, kas galėtų padidinti šansus susirgti ŽIV“, – AP faktų tikrintojams sakė Dr. Monica Gandhi, Kalifornijos universiteto San Francisko medicinos mokyklos ŽIV, infekcinių ligų ir medicinos skyriaus vedėja.