Kilmė


Lietuvis melagingu įrašu pasidalino sausio 7 dieną. Įrašas susilaukė 258 pasidalinimų. Tačiau vieno įrašo jam neužteko: savo mintimis jis savo įrašo komentaruose bei savo sąmokslo teoriją skleidžią po kitų žmonių įrašais.

Foto: Facebook

„Šlapias eugeniko sapnas
Pirmiausia visus įbaugini ir duodi tik vieną išsivadavimo priemonę - injekcijas bei globalų vakcinavimo arba "įmuniteto" pasą.
Tuomet pradedi jį integruoti su mokėjimo sistemomis (kas jau yra daroma Kinijoje, kaikuriuose Afrikos šalyse), bei naikini grynuosius pinigus.
O tada leidi naujas geno-inžinerines injekcijas, jas pateisindamas naujomis pandemijomis ar tiesiog mokslo pažanga ir keiti biomasę taip, kaip tau atrodo geriau.
Tas kuris nenorės būti modifikuojamas - negalės egzistuoti, nes netgi duonos nebus kaip nusipirkti.
Taipogi tai yra puikus žingsnis link vienos Pasaulio valstybės - pasas, kurį turės visi, bet kuris neturės JOKIOS tautybės“, – rašo lietuvis, kalba neredaguota.

O komentaruose savo sekėjams jis aiškina, kad ne pinigai rūpi neva tiems, kurių jis planą paviešino. „Tie kas vykdo šį planą, jie valdo monetarinę sistemą, tai jiems popieriukai arba skaičiukai skaitmeniai tėra tuščias oras“. Iš jo diskusijų su komentatoriais galima suprasti, kad, jo nuomone, plano vykdytojai nori tapti dievais, o visi likę – bus vergai.

Kartu su tekstu įrašo autorius pasidalino ir nuotrauka, kurioje nurodo neva tai „schema“. Esą tikslas – „Vergovinė sistema, kurioje norėdamas gyventi, į save, reguliariais intervalais, turi priimti geno inžinerines injekcijas“ (kalba neredaguota).

Tokie lietuvio teiginiai tėra jokiais įrodymais nepagrįsta sąmokslo teorija.

Melas

Nuo pat pandemijos pradžios sklinda įvairios teorijos, kad neva tai pasaulio turtingųjų planas paversti žmones vergais ar net sumažinti Žemės populiaciją. Delfi tokius teiginius ne kartą paneigė.

Nėra jokių mokslinių įrodymų, kurie leistų teigti, kad COVID-19 sukeliantis virusas buvo specialiai sukurtas laboratorijoje ir „paleistas“ į pasaulį tam, kad žmones paverstų vergais ar juos nužudytų. Moksliniai tyrimai rodo, kad viruso kilmė yra natūrali, o šiam virusui giminingi virusai yra aptinkami gamtoje.

Taip pat galime nuraminti, kad ši vakcina nuo COVID-19 nėra joks genetinis eksperimentas, o vakcinos negali pakeisti žmogaus DNR. Štai kokiu paneigimu pasidalino Vilniaus universiteto mokslininkai portale naujienos.vu.lt tekste „Mokslininkų atsakas į klaidinančią informaciją apie COVID-19 vakcinas: jos nepakeičia žmogaus DNR“:

„Viešojoje erdvėje plintant visuomenę klaidinančiai informacijai apie tai, kad naujosios RNR (mRNR) vakcinos nuo COVID-19 gali visam laikui pakeisti žmogaus DNR, Europos žmogaus genetikos draugija informuoja, kad šios vakcinos žmogaus DNR nekeičia. Organizacija atkreipia dėmesį, kad nėra jokių įrodymų, patvirtinančių vis dažniau pasirodančius įtarimus, kad vakcinos gali pakeisti žmogaus DNR. „Skiepijimo metu į žmogaus organizmą įvedamos molekulės, dėl kurių ląstelėse susidaro nekenksmingi, maži viruso fragmentai. Vakcina ląstelėse sukelia tam tikrų uždegimo požymių, kurie smarkiai suaktyvina imuninę sistemą ir sukuria atsaką į virusą. Taip žmogaus organizmas užprogramuojamas greičiau ir aktyviau reaguoti į užkratą įvykus realiam kontaktui su COVID-19“, – paaiškina Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto dekanas, gydytojas genetikas prof. Algirdas Utkus.

Vakcinacija apsaugo nuo sunkių COVID-19 formų, įskaitant ir galimas viruso komplikacijas. Individuali žmogaus genetinė struktūra (DNR) po vakcinacijos lieka nepakitusi. Paskiepijus stimuliuojama antikūnų ir gynybinių baltųjų kraujo kūnelių gamyba organizme, lygiai taip pat, kaip ir tada, kai natūraliai užsikrečiama virusine infekcija. Ląstelėse esanti mRNR itin greit suyra, todėl savarankiškai daugintis negali. Dėl šios priežasties mRNR fragmentas negali susijungti ar tiesiogiai integruotis su žmogaus DNR“.

Šaltiniai:

  • https://naujienos.vu.lt/mokslininku-atsakas-i-klaidinancia-informacija-apie-covid-19-vakcinas-jos-nepakeicia-zmogaus-dnr/
  • https://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/aiskeja-daugiau-detaliu-apie-koronaviruso-kilme-tikrasis-kaltininkas-yra-sumanesnis-uz-mokslininkus.d?id=83898107