Beje, K. Middleton dažniausiai pati gamina savo šeimai maistingus, įvairių skonių patiekalus. Kembridžo kunigaikštienė įtraukia į valgio gaminimo procesą ir vaikus, su princu George, princese Charlotte ir princu Louisu jie kepa picas arba gamina makaronus su kokiu nors padažu.

Taigi, ką Kembridžo kunigaikštienė valgo pusryčiams, pietums ir vakarienei?

Ką Kate Middleton valgo pusryčiams?

Trijų vaikų mama pusryčiams mėgsta glotnučius, kaip ir jos svainė Meghan Markle. Kaip rašo „Mail Online“, ji sutrina lapinių kopūstų su spirulina, mačia (žaliosios arbatos lapeliai), špinatais, salotomis, kalendros lažais ir šilauogėmis. Pradėdama dieną tokiu vertingu, daug vitaminų turinčiu gėrimu, K. Middleton gauna energijos visai dienai ir nuostabiai atrodo.

Pusryčiams ji taip pat mėgsta avižų košę.

Kate Middleton
Foto: Shutterstock

Ką Kate Middleton mėgsta valgyti pietums?

Ji nėra vegetarė, vis tik pietums dažniausiai renkasi ne mėsiškus patiekalus.

Virtuvės šefas Raghu Deora, gaminęs valgį princui Williamui ir K. Middleton viešint Taj Mahalo rūmuose vizito į Indiją metu, papasakojo, kad gamino karališkajai porai pietums vegetarinių kebabų ir karį su lęšiais.

„Gaminau vegetarinius patiekalus, man sakė, kad jie mėgsta juos pietums“, – aiškino šefas.

Žinoma, kad pora mėgsta ir sušius. Po pietų restorane „Japan House London“ princas Williamas pasakė japonui šefui Akirai: „Labai ačiū. Mes su žmona mėgstame sušius. Gal reikės ateiti čia pietų, kai nieko nebus.“

Kaip rašoma „Daily Mail“, vieni mėgstamiausių K. Middleton patiekalų yra arbūzų salotos, Pietų Amerikos patiekalas iš šviežios žuvies sevičė, gaspačas ir libanietiškos salotos tabbouleh.

Kate Middleton
Foto: Vida Press

Ką Kate Middleton mėgsta valgyti vakarienei?

Kunigaikštienė valgo panašiai, kaip ir daugelis iš mūsų – kepsnius, makaronus, karius.

K. Middleton mėgsta aštrų maistą, bet prieš karališkąjį turą po Indiją ji pasakojo, kad princas Williamas nėra prieskonių mėgėjas.

Karališkoji pora mėgsta ir keptą viščiuką (beje, kepant viščiuką princas Harry ir pasipiršo Meghan Markle). Apie karališkąją šeimą rašanti korespondentė Katie Nicholl yra pasakojusi „Vanity Fair“: „Vakarais ji atsideda savo pomėgiui gaminti ir gamina princui Williamui mėgstamą patiekalą vakarienei – keptą viščiuką.“

K. Middleton vaikai – dideli makaronų patiekalų mėgėjai. Lankydamasi Lavenderio pradinėje mokykloje, Kembridžo kunigaikštienė pasakojo, kad vaikams labai patinka drauge gaminti makaronus. „Vienas sijoja miltus, kitas įmaišo sviesto, pieno, – pasakojo mama. – Jie padeda gaminti salotas ir pan. patiekalus.“

Kate Middleton
Foto: Vida Press

Kokie mėgstamiausiai Kate Middleton užkandžiai?

Kembridžo kunigaikštienė užkandžiauja žaliomis daržovėmis ir vaisiais, uogomis, pvz., džiovintomis ožerškio uogomis.

Natūralu, kad ji mėgsta ir pasmaguriauti. Karališkosios poros vizito 2014 m. JAV metu jie su princu Williamu žiūrėjo krepšinio varžybas Niujorke ir valgė spragėsius.