Tiesa, toks reginys buvo skirtas LNK laidos „Čia tai geras!” filmavimui, rašoma organizatorių atsiųstame pranešime.

Avantiūras mėgstantis L. Čeprackas šį kartą ryžosi priimti laidos vedėjo Jono Nainio iššūkį – surengti labai juokingą atranką neva į savo asistentus. Negana to, kulinaras sutiko vykdyti pačias beprotiškiausias visą veiksmą realiu laiku stebinčio J. Nainio užduotis.

Visa tai – tikrų tikriausia provokacija į atranką atėjusiems žmonėms. „O ką jūs pagalvotumėte, jei garsus šefas elgtųsi taip keistai? Kaip iš vis elgtumėte, jeigu jis nei iš šio, nei iš to atsistotų ant stalo? Išeitumėte, šypsotumėtės ar pasimestumėte? Reakcijos yra neįkainojamos!“ – juokėsi laidos vedėjas.

Laidos stopkadras.
Foto: Organizatorių nuotr.

Bene juokingiausia užduotis neva būsimiems L. Čepracko asistentams buvo susijusi su svogūnu. Kulinaras, J. Nainio liepiamas, sugebėjo įtikinti žmones, kad svogūnas gali būti išnokęs arba neišnokęs. „Patikrinti svogūną yra būtina. Ir tai labai paprasta! Paimkite svogūną į rankas, palaižykite ir, jeigu išgirstate spragtelėjimą, jis sunokęs“, – sakė ant stalo užlipęs šefas.

Kai kurie į atranką atėję žmonės iš tiesų patikėjo tokia praktika. Keli netgi išgirdo spragtelėjimą. „Pagaliau dabar visi žinote šitą paslaptį. Tikiu, kad gal keistai atrodysite parduotuvėje, kai laižysit visus svogūnus iš eilės, bet patikėkite, taip reikia“, – vos juoką tvardė L. Čeprackas.