Šiandien žmonės yra linkę ieškoti naujovių, kokybiškų ingredientų ir greito bei patogaus patiekalo, kurį lengva valgyti čia ir dabar. Būtent dėl to gatvės maisto kultūra sparčiai populiarėja, kartu su savimi atnešdama į Lietuvą ir visus įmanomus pasaulio skonius. Dažniausiai juos jungiantis dalykas – tai duona ir jos gaminiai.

„Autentiškumas – tai vienas svarbiausių atributų, kurių duonoje ieško Lietuvos, Prancūzijos, Indijos ar kitos šalies vartotojas. Autentiškumas itin svarbus ir gatvės maiste, nes būtent jis suteikia galimybę iš arčiau pažinti tam tikros šalies maisto kultūrą. Tad per duonos ir gatvės maisto santykį, atrandame skirtingų šalių virtuves, skonių variacijas. Šiandien vartotojai ieško netradicinių ir etninių duonos gaminių, kurie leistų jiems eksperimentuoti“, – sako „Fazer Lietuva“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė Indrė Švelnytė.

Augantys vartotojų poreikiai lemia ir tai, kad gatvės maistas jau nebėra suvokiamas kaip nesveikas ir greitas užkandis, priešingai – tai kokybiškas maistas nuolat skubantiems, bet naujų skonių ieškantiems žmonėms. Išbandykite sveikatai palankius ir pasaulio šalių virtuvių įkvėptus sumuštinius, kurie taps jūsų savaitgalio iškylos ar vakarėlio gamtoje pagrindiniu akcentu.