Savaitgalio karalius – sekmadienis – kiekvienam iš mūsų gali prasidėti labai skirtingu laiku, nes kai kuriuos šeštadienio vakaras vilioja savo pramogomis mieste. Kiti nori atsikelti be žadintuvo, o yra ir tokių disciplinuotų, kurie sekmadieniais ryte sportuoja.

Visais scenarijais sekmadienio pusryčiai keliasi pietų meto link ir tampa vėlyvaisiais arba kitaip mes juos vadiname brunchais. Primenu, kad esu pasidalinusi apžvalga apie tris vėlyvųjų pusryčių vietas, kuriose veikia „valgyk, kiek nori“ principas. Tiesa, mano liūdesiui, viena iš jų – baras „Bardakas. Vilnius“ – prieš kelis mėnesius paskelbė nebeorganizuojantis pusryčių.

Šiandieną noriu papasakoti apie dvi vėlyvųjų pusryčių vietas Vilniuje bei vieną Kaune, kuriose jums tikrai patiks. Negali kitaip, nes dvi iš šių vietų patenka į geriausių šalies trisdešimtuko sąrašą, o trečia nepatenka tik dėl to, kad atsidarė vėliau nei geriausi buvo renkami (aš pranašauju 2020 metų sąrašo naujoką).

O jeigu negalvosite apie reitingus, tiesiog pasimėgaukite puikiu maistu, gražia aplinka ir savo draugų kompanija, nes juk su ja lėtai praleistas sekmadienis visuomet bus ypatingas.