Žaidynėse dalyvavo komandos iš Alvito pagrindinės mokyklos, Vilkaviškio pradinės mokyklos, Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro, Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro, Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro, Pilviškių „Santakos“ gimnazijos, Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinės mokyklos, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos.

Komandos varžėsi dvejose grupėse. 5-6 klasių grupėje laimėjusi visas varžybas triumfavo Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos mokinių komanda „Žaibas“, kurie iškovojo kelialapį į Marijampolės apskrities „Golas2016“ finalą, antroji vieta atiteko Alvito pagrindinės mokyklos komandai, o trečiąją vietą užėmė Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos- daugiafunkcio centro komanda „Žvėrys“.

Pradinių klasių grupėje pirmąją vietą iškovojo Vilkaviškio pradinės mokyklos 4B klasės mokiniai, kurie pasipuošė aukso medaliais, o šios mokyklos 3C klasės mokiniai iškovojo sidabro medalius, bronzos medaliai atiteko Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro komandai „Trečiokai“.

Žaidynes organizavo Marijampolės apskrities „Golas2016“ koordinatorius Martynas Karpavičius. Varžyboms teisėjavo Marijampolės futbolo centro auklėtinės Monika Bačkieriūtė, Augustė Zubrickaitė, sesės Kamilė ir Ineta Omelevičiūtės. Vaikų sveikata rūpinosi Vilkaviškio visuomenės sveikatos biuro sveikatos priežiūros specialistė Žydrūnė Čekanavičienė .

Skatinant vaikų futbolo masiškumą Marijampolės apskrityje prisidėjo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyrius, kuris sudarė puikias sąlygas vykti varžyboms, taip pat Vilkaviškio rajono savivaldybės sporto mokykla, Marijampolės futbolo centras, Marijampolės apskrities futbolo federacija, „STIHL“ futbolo akademija. Varžybų dalyviams prizus įsteigė Všį „Sveikatingumo idėjos“.