Kad ir mes galėtume ten pasivaržyti, turime būti dėkingi Všį futbolo klubui „Savanoris“ bei jo vadovui Daliui Einoriui. Vien dalyvauti ir pažaisti puikioje aikštėje suteikė neišdildomų įspūdžių.

Šiaulių apskrities moksleivių futbolo lygos varžybos dalyvauti gali 5-7 klasių mokiniai, nelankantys organizuotų futbolo pratybų. Finaliniame etape mūsų mokyklos komanda 3:2 įveikė Kuršėnų S. Anglickio mokyklos komandą, bet 0:2 nusileido verbūniškiams, kurie tapo lygos nugalėtojais.

Pogrupyje iškovoję 2 vietą mūsų mokyklos mokiniai rungtynėse dėl 3 vietos susitiko su Meškuičių gimnazijos bendraamžiais ir po įnirtingos kovos įveikė juos rezultatu 3:2 bei pasipuošė bronzos medaliais. Beje, pernai pusfinalyje taip rungtyniavo Daugėlių ir Meškuičių mokiniai. Tada stipresni buvo meškuitiškiai (2:1).