Lengvosios atletikos kroso varžybose mergaičių, gimusių 2000–1999 metais, grupėje Rugilė Urbonaitė (1 Ga klasė) 500 m bėgimo rungtyje iškovojo pirmą vietą (1:34.1 min.), Gabrielė Grigaliūnaitė (2 Gd klasė) – antrą vietą (1:36.7 min.), Karina Vlasovaitė – trečią vietą (1:37.4 min.).

Visas prizines vietas toje pačioje amžiaus grupėje užėmė 2 Gd klasės gimnazistės, įveikusios 1000 m nuotolį. Santa Misiulytė, nuotolį įveikusi per (3:45.2 min.), finišavo pirma, Aiva Starasotnikovaitė – antra (3:48.6 min.), Roberta Veršinskaitė – trečia (3:55.2 min.).

Dvi prizinės vietos iškovotos merginų, gimusių 1998 metais ir vyresnių, grupėje. Šioje amžiaus grupėje Karolina Vlasovaitė (4Gd klasė), 1000 m distanciją įveikusi per 3:52.2 min., iškovojo pirmą vietą, o 3 Gc klasės mokinė Ema Banytė – antrą vietą 3:56.1 min.

Puikiai 1000 m bėgimo distanciją sekėsi įveikti Aurimui Domkui (2 Gd klasė). Gimnazistas, distanciją įveikęs per 3:03.82 min., vaikinų, gimusių 2000–1999 metais, grupėje finišavo pirmas. Rokas Spulginas (1 Ga klasė) buvo antras 3:07.38 min, Tomas Dankis (1 Ga klasė) – trečias 3:08.46 min. Toje pačioje amžiaus grupėje 2000 m bėgimo rungtyje Edvinas Joniškis (1Ga klasė) finišavo pirmas (6:55.5 min.). Trečios vietos laimėtojas vaikinų, gimusių 1998 m. ir vyresnių, grupėje – 4Ga klasės mokinys Martynas Jagminas. Sportininkas distanciją įveikė per 7:24.7 min.

Gimnazijos komanda – Kamilė Žalneravičiūtė (3 Gd kl.), Justina Lukošiūtė (3 Gd kl.), Gabija Gintauskaitė (4 Gd kl.), Agnė Kaminskaitė (3 Gd kl.), Viktorija Rimkutė (1 Gc kl.), Karolina Vlasovaitė (4 Gd kl.) – tinklinio varžybų nugalėtoja. Džiugu, jog merginoms nenusileido vaikinai – Linas Žalandauskas (3 Gc kl.), Matas Deimantas (2 Gc kl.), Domantas Orentas (3 Gc kl.), Ernestas Leščinskis (3 Ge kl.), Osmondas Ulkštinas (3 Gc kl.), Lukas Petrauskas (3 Ga kl.), Tautvydas Pagojus (3 Gb kl.) – ir taip pat iškovojo pirmą vietą tinklinio varžybose.

Rugilė Urbonaitė (1 Ga kl.), Rima Petrošiūtė (1 Gc kl.), Ieva Šukytė (2 Gb kl.), Erika Bernotaitė (1 Gc kl.) 9–10 klasių merginų krepšinio 3X3 varžybose iškovojo pirmą vietą. Mažvydas Doveika (2 Gb kl.), Gustas Putvinskas (2 Ga kl.), Aurimas Domkus (2 Gd kl.), Faustas Juozapavičius (2Ga kl.) 9–10 klasių vaikinų krepšinio 3X3 varžybose irgi buvo pirmi.

Šuoliukų per šokdynę varžybose puikiai sekėsi 2Gd klasės mokinei Robertai Veršinskaitei – iškovota pirma vieta (186 kartai).

Prisitraukimų prie skersinio varžybose pirmą vietą (30 kartų) iškovojo Kęstutis Jonuška (3 Gc klasė), antrą (23 kartai) – Lukas Petrauskas (3 Ga klasė), trečią – 4 Gd klasės mokinys Lukas Aleknavičius (23 kartai).

Daryti atsispaudimus nuo suoliuko geriausiai sekėsi Aivai Starasotnikovaitei (2 Gd klasė) – Užimta pirma vieta (40 kartų). 4Gd klasės mokinė Karolina Vlasovaitė pelnė antrą vietą (37 kartai).

Sporto šventė, sutelkusi į vieną vietą tiek daug jaunų sportiškų gražių žmonių, baigėsi. Kitąmet ji ir vėl vyks, tik jau kitur – Gruzdžių gimnazijoje.