Žaidė kamuoliu

Nepilnametis birželio 4-osios vakarą žaidė kamuoliu. Įvykus konfliktui apie 18 val 20 min. Josvainių gatvės kieme vyresnio amžiaus vyras trenkė nepilnamečiui.

Į įvykio vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai. Nepilnamečiui suteikta pirmoji medicinos pagalba, jis nuvežtas į ligoninę.

Pradėtas tyrimas

Pareigūnai nustatė įtariamąjį, paaiškėjo, kad tai 1942 metais gimęs vyras. Buvo patikrintas jo blaivumas – jis buvo visiškai blaivus.

Aiškinamasi, dėl kokių priežasčių įvyko konfliktas.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo „Rinkos aikštę“, kad Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str. (Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas).

Gresia net belangė

Jeigu įtarimai pasitvirtins, įtariamam smurtautojui gresia rimti nemalonumai.

Lietuvos Respublikos Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė žmogui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

PAPILDYTA

Tęsiant ikiteisminį tyrimą ir apklausus visas incidente dalyvavusias puses bei liudytojus, aiškėja papildomos aplinkybės, kurios gali turėti nemenkos įtakos ikiteisminiam tyrimui.

Kol mažamečio vaiko tėvai tikina, jog prieš vaiką buvo smurtauta, kita pusė pateikė savo versiją – jie teigia, kad įvyko nelaimingas atsitikimas.Įtariamųjų teigimu, vaikas laipiojo ant daugiabučio namo laiptinės stogelio, mėtė ir spardė kamuolį, tad garbaus amžiaus vyras norėjo vaiką sudrausminti.

Vaikas išsigando ir ėmė bėgti, laiptinėje jis labai stipriai trenkėsi į turėklą, kur ir patyrė sužalojimus. Kurios pusės versija yra teisinga, paaiškės atlikus ikiteisminį tyrimą ir išsiaiškinus visas aplinkybes. Įvykį tiria policija.