Mokymai vyko Brigados generolo Kazio Veverskio poligone (Kazlų Rūdos sav.), kur įgūdžiai buvo įtvirtinami praktiškai.

Sėkmingai kursą baigusiems Ukrainos kariams išduoti Instruktoriaus kurso baigimo pažymėjimai ir suteikta instruktoriaus kvalifikacija, kurią įgiję Ukrainos kariai gebės patys apmokyti savo karius, o įgytus įgūdžius ir žinias galės pritaikyti Ukrainos kariuomenės mokymo centruose, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Lietuvos kariuomenė tęsia paramą su Rusijos agresija kovojančiai Ukrainai. Mokymai vyksta Lietuvoje ir mūsų sąjungininkų valstybėse.

Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje mokymo grupės, sudarytos iš Lietuvos kariuomenės Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko, Lietuvos Didžiojo etmono Jono Karolio Chodkevičiaus pėstininkų brigados „Žemaitija“, Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos, Generolo Adolfo Ramanausko Kovinio rengimo centro ir Karo medicinos tarnybos karių, kartu su sąjungininkais dar iki šių metų pabaigos parengs tūkstančius Ukrainos karių ir suteiks bazinių karinių žinių ir įgūdžių, kurios reikalingos išgyventi ir veikti mūšio lauke.