Jo teigimu, kitų šalių ar jokioms valstybėms nepriklausančių vėliavų demonstravimas prieštarauja Lietuvos Respublikos įstatymams.

M. Puidoko teigimu, visuomenę neramina jokioms valstybėms nepriklausančių LGBTQ+ vėliavų demonstravimas ant Ekonomikos ir inovacijų ministerijos pastatų.

„Kokią turi teisę ši ministerija nuolat laikyti iškabinusi minėtas vėliavas? Įstatymo „Dėl Lietuvos valstybinės vėliavos“ 5 straipsnis aiškiai skelbia: ,,Užsienio valstybių vėliavos prie Lietuvos Respublikos valdžios įstaigų, taip pat kitų pastatų gali būti iškeltos tik oficialių vizitų, oficialių ceremonijų ir tarptautinių renginių metu diplomatinio protokolo bei tarptautinių dokumentų nustatyta tvarka. Užsienio valstybių vėliavos gali būti iškeltos tik prie Lietuvos Respublikai teisėtai įsteigtų užsienio valstybių įstaigų.“

Šiuo atveju, yra iškeltos net dvi nevalstybinės vėliavos, kurių teisėto buvimo neapibrėžia jokie mūsų įstatymai. Net Ukrainos vėliavos nuolatinis pakabinimas prie Lietuvos valdžios įstaigų neatitinka šio įstatymo nuostatų. Vadinasi, įstatymą dėl kitų valstybių vėliavų iškėlimo reikia koreguoti, nes kitu atveju, jis yra nuolat pažeidžiamas, ir taip Lietuvos valdžia rodo netinkamą teisinei valstybei pavyzdį savo šalies piliečiams“, – teigia M. Puidokas.

M. Puidokas kreipimusi reikalauja atlikti tyrimą dėl susidariusios padėties ir minimų veiksmų, taip pat kuo skubiau ištaisyti nustatytus įstatymų pažeidimus.