Jos duomenimis, jei rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, LSDP palaikytų 12,7 proc. respondentų, o tai yra kiek mažiau, nei buvo rugsėjį, kai paramą Vilijos Blinkevičiūtės vadovaujamai partijai išreiškė 14 proc. apklausos dalyvių.

Antra vieta atitektų buvusio premjero Sauliaus Skvernelio vadovaujamai Demokratų sąjungai „Vardan Lietuvos“. Už juos dabar balsuotų 11,6 proc. rinkėjų, tai vos daugiau, nei būtų balsavę rugsėjį, kai rinktis demokratus norėjo 11 proc. respondentų.

Nežymiai nuo Demokratų sąjungos atsilieka Gabrieliaus Landsbergio vadovaujama Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD). Palyginti su rugsėju, besirenkančių konservatorius padaugėjo dviem procentais – nuo 9,4 proc. iki 11,3 proc.

Už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą (LVŽS) sekmadienį balsuotų 8,9 proc. respondentų, o tai yra kiek daugiau nei rugsėjį, kai „valstiečius“ būtų rinkęsi 7,4 proc. rinkėjų. Nesikeitė Darbo partijai tenkantis palaikymas – tiek rugsėjį, tiek spalį už ją pasisakė 5,8 proc. respondentų. Toks pats apklausos dalyvių procentas pasisakė ir už partiją „Laisvė ir teisingumas“, už kurią rugsėjį būtų balsavę 6,2 proc. rinkėjų.

Valdantysis Liberalų sąjūdis gautų 5,4 proc. respondentų balsų. Tai yra nežymiai daugiau nei rugsėjį, kai už juos pasisakė 4,9 proc. Už mažuosius koalicijos partnerius Laisvės partiją pasisakytų 2,7 proc. respondentų (rugsėjį buvo 2,5 proc.).

Opozicinę Lietuvos regionų partiją palaikytų 2,3 proc. rinkėjų (rugsėjį 2,4 proc.), Lietuvos lenkų rinkimų akciją-Krikščioniškų šeimų sąjungą (LLRA-KŠS) – 1,9 proc. (2,9 proc.), Lietuvos žaliųjų partiją – 1,7 proc., kaip ir rugsėjį. Tautos ir teisingumo sąjungą palaikytų 1,6 proc. respondentų (rugsėjį 1,7 proc.).

28,3 proc. rinkėjų teigė, kad nėra apsisprendę, kurią partiją rinktųsi, arba rinkimuose apskritai nebalsuotų.

LRT užsakymu reprezentatyvią gyventojų apklausą Lietuvos ir Didžiosios Britanijos rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanija „Baltijos tyrimai“ atliko spalio 26 – lapkričio 8 dienomis. Tyrimo metu asmeninio interviu būdu apklaustas 1021 Lietuvos gyventojas.