„Aš neskubėjau sūnaus užregistruoti. Matyt, taip buvo lemta, kad Ugnius tapo jubiliejiniu kūdikiu. Be to, sūnus turėjo gimti kovo 11-ąją, nepavyko, susivėlino, tai dabar turėsime kitą progą švęsti“, – džiaugėsi berniuko tėtis Linas Lužeckas. Sūnui vardą tėvai išrinko lengvai, kaip patys tvirtina, nėra labai išrankūs. „Buvome sugalvoję du vardus – Ugnius ir Lukas. Kadangi vaikutis pilve labai spardėsi, nusprendėm, kad greičiausiai bus ugningas vaikinas, taip ir gavo Ugniaus vardą. Dukrai vardą irgi iš anksto sugalvojome“, – papasakojo tėtis.

Ugnius – antroji Lino ir Lauros Lužeckų atžala, šeimoje auga 2,5 metų judri, smalsi mergaitė Patricija. Vyresnioji sesuo itin džiaugiasi, kad turi brolį. Šeima šiuo metu gyvena Garliavos apylinkių seniūnijoje, Pagirių kaime, tačiau statosi namą Mastaičiuose, tad ir toliau gyvens pakaunėje.

„Mes su žmona užaugome Kauno rajone, Lina kilusi iš Rokų, aš pats iš Garliavos. Čia mums gera gyventi, dukrytė Garliavoje lanko darželį „Uosiukas“, kuris jai patinka“, – tvirtino L. Lužeckas.

Pora kartu jau beveik dešimtmetį, susituokė 2015 metais. Vyras yra kariškis, tarnauja Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos batalione, žmona šiuo metu augina vaikus.

Mažasis Ugnius netikėtas, tačiau labai laukiamas vaikas šeimoje. „Ilgai negalėjau pastoti, net 4 metus laukėme, kol gimė Patricija, todėl Ugnius mums buvo labai maloni staigmena. Jis labai ramus vaikas, todėl – tikra dovana mums“, – džiugias akimirkas prisiminė Laura.

Pasveikinti Ugniaus ir jo tėvelių atvyko Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas. „Jau treti metai Kauno rajone gyvuoja tradicija pasveikinti jubiliejinius kūdikius. Sveikinu jus su šeimos pagausėjimu. Linkiu, kad jūsų sūnus atspindėtų savo vardą ir gyvenime būtų ugningas. Aukite sveiki ir laimingi“, – linkėjo vicemeras, jubiliejinio kūdikio šeimai įteikęs tradicines dovanas – kūdikio kraitelį ir kūdikio albumą, kuriame berniuko tėvai galės įamžinti svarbiausias pirmųjų mažylio gyvenimo metų akimirkas.

Tai – jau antrasis kūdikio kraitelis, kurį gavo Lužeckų šeima. „Kai gimė Patricija, Kauno rajono savivaldybė irgi mums padovanojo kraitelį. Jis mums labai patiko. Kai kurie draugai tikino, kad mūsų – tikrai geresnis nei kitose savivaldybėse įteikiamas kraitelis“, – teigė berniuko tėtis.