„Labai apgailestauju, kad nueidamas į spektaklį ir parodęs galimybių pasą išdaviau sveikuomenę. Čia, be abejo, labai negražu ir man yra gėda, kad aš tai padariau“, – Eltai atviravo D. Kepenis.

Kaltinimų dėl visuomenės klaidinimo koronaviruso sukeltos krizės sąlygomis susilaukiantis politikas teigia, kad galimybių pasą, kurio idėjai iki tol principingai priešinosi, jis gavo po to, kai persirgęs COVID-19 pasidarė antikūnių testą. Ir dėl to, neslepia „valstietis“, jis jaučiasi išdavęs skelbtus jį garsinusius idealus.

„Man tikrai yra labai gėda ir aš jaučiuosi išdavęs savo visą sveikuomenę. Aš dėl to labai gailiuosi ir pasižadu kaltę išpirkti“, – sakė D. Kepenis.

Paklaustas, kaip kaltę ketina išpirkti, politikos detalių neatskleidė. „Artimiausiu metu jūs pamatysite, kaip tai ketinu padaryti“, – sakė LVŽS atstovas.

„Aš galimybių pasą parodžiau paskutinį kartą“, – prisiekė D. Kepenis.

Delfi primena, kad Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) atstovas Justas Džiugelis socialiniame tinkle pasidalijo nuotrauka, kurioje LVŽS atstovas D. Kepenis nufotografuotas teatre be apsauginės veido kaukės. Kaip teigia J. Džiugelis, dėl D. Kepenio elgesio jis kreipėsi į policiją.

„Prieš įstatymą lygūs visi. Gali murkdytis eketėje, lakstyti po sniegą kaip mama pagimdė, gali net reikalauti žmones gydyti arklių vaistais. Tačiau laikytis įstatymų privalai. Kadangi ponas, piktybiškai rizikuodamas aplinkinių žmonių sveikata, šios prievolės nesilaiko, kreipiausi į Lietuvos policiją. Jei proto taip ir nepridėjo žilas plaukas, tai gal bent tuštėjančios kišenės išmokys gerbti kitus“, – savo asmeninėje paskyroje „Facebook“ rašė J. Džiugelis.